Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ugyan azzal az emberrel...

Ugyan azzal az emberrel talalkozni kulonbozo idoben, kulonbozo helyeken, feltunoen gyakran. Orangyal? Van ennek valami jelentese?

Figyelt kérdés

Elgondolkoztam azon, hogy mar jo 2 eve van egy adott lany, korombeli(en is lany vagyok) aki mindig ott van ahol en. Buszon talalkozok vele legtobbszor. Adott a kovetkezo felallas:szulovarosom, tole kb 50kmre a falu ahol a lany lakik, aztan egy varos, majd 2 faluval odebb a mostani lakhelyem.

Barmelyik busszal megyek,ha reggel ha delutan, ha oda ha vissza a lany mindig jon vagy megy ugyan ezzel a busszal. Van, hogy a kettonk kozti varosban latom. Ha delben megyek, akkor o delben var epp egy buszt stb stb. Varosban jovet menet is sokszor lattam mar. Van ennek jelentossege?



2018. okt. 15. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltál már vele beszédbe elegyedni?

Nem az őrangyalod viszont van jelentősége ezeknek a találkozásknak.

Derítsd ki!

2018. okt. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, meg sosem beszeltunk.
2018. okt. 15. 22:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem őranygalod, mert Ők feltünés nélkül vigyáznak rád.

.

Viszont tényleg mágikus, hogy csak akkor 'találkoztok', ha mndketten ugyanabban az időben egy helyen vagytok. A Sors keze.

Ha nem kezdeményezel vele beszélgetést, soha nem tudod meg, mit szalasztasz el!

2018. okt. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%

Tudtommal az ember az ember és nem angyal, tehát szerintem nem az őrangyalod.Inkább egy földi halandó, akinek véletlen épp akkor és arra van dolga, mint neked, csak valamiért felfigyeltél rá.Lehet még akár 10 ember is, akkor épp akkor és arra jön-megy mindig, amerre te, csak őket nem figyelted meg, ezért nem tűnik fel neked.

Most ilyesmit rólam is gondolhatnak...Példa: Én reggel 5-7 óra között indulok dolgozni, néha hétvégén is, 1-3 óra között jövők haza.Reggel, mikor melóba megyek, rendszeresen elsétálok egy kutyát sétáltató ember mellett és egy rollerrel közlekedő srác mellett.Meg egy csapat középiskolás mellett reggel is, délután is.1-2 óra eltéréssel, de mindíg egymásba futunk...Bizonyára ők is felismernek már látásból, hisz vagy 3 éve keresztezzük egymás útját.De én nem tulajdonítok ennek jelentőséget.

Volt régebben egy csaj, aki bármikor mentem a boltba, reggel, délben, vagy este, ő is akkor ugrott be vásárolni :D véletlen...Hasonló időbeosztás, stb..

Ez kb olyan dolog, hogy ha a lila autókra figyelsz fel valamiért, akkor a lila autókból rendszeresen fel fog tűnni előtted egy- egy, bárhol, emerre mész.Pedig nincs ilyen színűből sok.

2018. okt. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!