Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi a véleményetek a teleportác...

Mi a véleményetek a teleportációról?

Figyelt kérdés

A napokban néztem bele egy 1938-as kiadású könyvbe, mely hazai parajelenség kísérletekről szól. Például hogy laboratóriumi körülmények között a következő képeken látható tárgyakat és élő állatokat teleportáltak a vizsgált személyek.

( A könyv címe: Új látóhatárok felé - Dr. Chengery Pap Elemér )

[link]

[link]

[link]

Én nem hiszek benne, a telepátiát azt sokszor tapasztaltam de teleportációt vagy telekinézist még soha. Szerintem a vizsgált személyek csak ügyes bűvészek lehettek és például a ruhájukban becsempészték a "teleportált" tárgyakat és állatokat.



2018. okt. 27. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Én többször teleportáltam már és baráti körömbe is sokaknak megy. Csak ugye ehez kell egy titkos vegyület, ami többnyire szeszes italokba található meg kissebb menyiségekbe ezért sokat kell belőlle inni és így menni fog. Próbáld ki, 2 liter házi szilvát megiszol valamerre és ha mázlid van otthon térsz magadhoz.
2018. okt. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
18%
Ikszdé
2018. okt. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
Ha találsz tanagyagot vagy iskolát, szóljál, én nehezen vagyok meg teleportáció nélkül.
2018. okt. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem létezik.Lehet hogy nagyon régen létezett, szóval ha van egy időgéped, akkor segíthetek kideríteni.Tényleg, az sem létezik.Na most mi lesz?
2018. okt. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Tudósok kísérleteznek egyelőre max molekulák teleportálásával.


Akkor mi laikusok mit szóljunk hozzá??

2018. okt. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A fizika jelenlegi állása szerint a teleportáció (gyorsabb vagy a fénynél) automatikusan azt jelentené van időutazás a múltba. Időgép jelenleg nem létezik.

Tehát előbb derítsd ki hogy kell időgépet csinálni, és akkor már tudsz teleportálni is.

2018. okt. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
A kormàny nem engedélyezi,mivel úgysem fizetné meg senki a menetjegyet.
2018. okt. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Telekinézis meg ki van zárva és kész.
2018. okt. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Szkeptikusok! Igenis, van teleportáció, ti magatok is kipróbálhatjátok.

.

Forgalmas utcán, szép napsütéses napon tegyetek egy 1000Ft-ost a kerítés mellé, rá egy szép piros kavicsot.

Fordítsatok hátat neki, majd tegyetek meg 100 lépést, ott hossztengelyetek körül forduljatok meg háromszor.

Öt perc múlva ismét három fordulat, majd sétáljatok vissza oda, ahol a bankót hagytátok. Ha mindeközben erősen arra gondoltatok, hogy a pénz a semmibe fog teleportálódni, láthatjátok, sikerült!

2018. okt. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!