Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Véletlen vagy dédnagyapa üzent?

Véletlen vagy dédnagyapa üzent?

Figyelt kérdés
Ma rendbe tettük dédnagyapa sírját és ahogy végeztünk, beültünk a kocsiba és bekapcsoltuk a rádiót, pont az a zene ment amit most nagyon szeretek, és sokat hallgattam az elmúlt napokban. Mindjárt arra gondoltam, hogy esetleg így köszönte meg, hogy meglátogattuk. Olyan jó érzés volt, el is érzékenyültem. Szeretném azt hinni, hogy ez így van, és van túlvilág. Egyébként sajnos nem ismertem őt, mert 1974-ben halt meg én meg 1993-as születésű vagyok, de nekem nagyon fontos, hogy rendben legyen az ő sírja is. Már más nem megy a sírjához. :( Ez a zene volt amúgy: https://www.youtube.com/watch?v=2Q_ZzBGPdqE
2018. okt. 28. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Mit üzenet volna amúgy?
2018. okt. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. okt. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a te hited és csodás tartsd meg mert sokakból kiveszett ma már az álmodozás!
2018. okt. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát annyira én se hiszek ebbe de kell hogy valami erőt adjon az embernek, és én ebből tudok erőt meríteni a továbbiakhoz. Nálam a családi kötelék nagyon fontos, a származásom, a felmenőim.
2018. okt. 28. 22:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Kamu.
2018. okt. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!