Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez tényleg igaz volna? (lelkek...

Ez tényleg igaz volna? (lelkek hazája)

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy a Fény dimenziója (a halott lelkek hazája) nagyon közel van hozzánk, közelebb, mint hinnénk.

2018. nov. 1. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Senki sem tudja hol van.
2018. nov. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem kimondottan egy térbeli hely, nem hinném, hogy távolságot lehet mérni. Mondjuk én inkább a mennyországban hiszek. Bár a kettő gyakorlatilag ugyanaz lehet, csak más névvel illetik, attól függően, hogy ki miben hisz.
2018. nov. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 User-Agent ***** válasza:
57%
A dimenzió csak egy térbeli mértékegység, nem pedig a fénnyé!
2018. nov. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ozmium42 ***** válasza:
54%
Király, 14.437 centivel van közelebb, mint eddig hitted. Most már ezt is olvastad, tehát igaz.
2018. nov. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Most már úgy érzed minden világos, hogy olvastál egy semmitmondó üres és homályos levegőbe fröcsögést?

Attól mert te nem tudsz valamit és más azt hazudja, hogy igen, még normálisan kell bizonyítani, amit beszél, nem pedig szimpatikus bullshitekben megfogalmazni az álomvilágát.

2018. nov. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

A kérdezőnek olyan mindegy, hogyan fogalmazzák meg...

viszont Dávid Gyula nagyon jól megmondja, hogy akár pár milliméterrel mellettünk is lehet másik világ.


De csak szólok: EZ a fény világa. Itt VAN fény. Ott nem biztos, hogy van.

2018. nov. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Senki sem tudhatja,nincs semmiféle bizonyiték rá. Ellenben sokan úgy vélik,hogy egy párhuzamos univerzumban élnek tovább az eltávozottak.
2018. nov. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!