Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Új házba költöztünk. Érdekes...

Új házba költöztünk. Érdekes dolgok történnek. A többi lent?

Figyelt kérdés
Tehát. A családommal áhított kertes házba költöztünk egy hete. Azóta minden éjjel hajnali 1 és 2 között a konyhából de csak onnan, zörejeket hallok. Persze a padló is pattog, recseg de ez a hőtágulástól is lehet. Nem ismerem a ház hangjait,ugye minden háznak van, ha megszokom később már nem fog zavarni. Ezekkel nyugtatom magam. De olyan mintha valaki pakolászna a konyhában. Mintha lesett volna egy kanál pl. Kimegyek és semmi.Poharak zörgését hallottam egyik alkalommal, azt hittem tesóm van kint a konyhában de megnéztem, és szobájában aludt.Nagyon ki vagyok már mert amikor lefekszem csak hallgatózom, hogy ma vajon mit fogok hallani de közben nagyon félek, alig alszom pár órát. Ahol eddig laktunk egy kis panellakásban, sohasem volt ilyesmi.Már komolyan nem tudom mit tegyek, azon gondolkodtam, hogy csak hallucinálok, mert amúgy is félős vagyok, és mert ez új terep, vagy lehet, hogy tényleg van itt valami? Mit tegyek? Csak értelmes, esetleg hozzáértő válaszokat kérnék szépen, oltást nem.
2018. nov. 30. 23:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
16%
Nem akarlak megijeszteni de van ilyen.... mi laktunk ilyen házba és neveloapam aki sokszor azt se hiszi el amit lát, ő mondta hogy költözünk mert van ott valami . Ha gondolod írj uzit mesélek, segíteni viszont nem tudok mert mi elköltöztünk.
2018. nov. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Sajnos ezeket csak én hallom, a többiek mélyen alszanak. Teljesen hülyének néznek, att mondják csak bemesélem magamnak. Ha azt mondanám költözzünk el a képembe röhögnének. Még be sem rendezkedtünk teljesen. Egyébként még én magam sem vagyok biztos abban, hogy ezt nem csak képzelem e mert nagyon stresszes volt ez az átköltözés, és alapból parás vagyok. Tényleg nem tudom mi ez...
2018. nov. 30. 23:44
 3/31 anonim ***** válasza:
7%
Lehetséges hogy van ott egy kopogószellem vagy valami hasonló.Én sem vagyok kimondott szakértő, de fehér gyeetyq égetése ajánlott.
2018. nov. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
7%
gyertya*
2018. nov. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Alapból szeretek esténként mécsest égetni. Amióta itt vagyunk minden este a konyhában égetek füstölőt is, és gyújtottam fehér mécsest. De nem csinálhatom ezt a végtelenségig...Tegnap pl. Nem volt semmilyen zörej, én mégis végighallgatóztam az éjszakát.
2018. nov. 30. 23:51
 6/31 anonim ***** válasza:
0%
Van más módszer is.
2018. nov. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Mi?
2018. dec. 1. 00:02
 8/31 anonim ***** válasza:
0%
Piros madzagon üvegkristály.Csak úgy nyeli el a negatív energiát.
2018. dec. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
0%
Első válaszoló leírnád nekem is a történetedet?
2018. dec. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
88%
Rakj ki egércsapdákat. Mert ha kertes ház, akkor lehetséges, hogy egerek vannak a házban.
2018. dec. 1. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!