Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Nektek voltak már érzéseitek...

Nektek voltak már érzéseitek egy olyan személy irànt, aki nem létezik?

Figyelt kérdés

Tehát sosem találkoztatok vele, nem láttátok, nem ismeritek. Mintha csak az elmétekben élne, de valahogy mégse.

Olyan dejavu szerű érzés jön ràtok.


Válaszokat köszönöm c:

L



2018. dec. 9. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Igen. Álmomban volt egy félvér fekete srác. Odavoltam érte:DD
2018. dec. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Volt.Többször is.Szóval több ilyen személlyel.

Csak azt nem értem, miért tűntek ismerősnek.Ezek közül az álombeli személyek közül egy olyan volt, akivel később a valóságban is találkoztam.Valójában is pont úgy nézett ki mint álmomban, sőt, az álom bizonyos részletei meg is valósultak.Nem magyaráztahó olyasmivel hogy valahol már láthattuk egymást, mert annyira távol laktunk egymástól.Ő nem járt soha errefelé én sem azon a tájon, amerre ő lakik azelőtt nem jártam.

2018. dec. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%

Furcsa kérdés, de értem.

A nettel való első találkozásom óta nekem van egy érzésem/vágyam, hogy egy nővel találkozzam, aki az általam elgondoltak igényeknek(?), vágyaknak(?) megfelel.

Nem találkoztam még ilyen személlyel, nem is láttam élőben, nem is ismerem, de úgy gondolom, hogy az életben valahol mégis él, létezik az illető, és nem csak a net illúziója.

2018. dec. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%

Én egyszer azt álmodtam, hogy egy tó vagy valami víz közelében laktunk. Szép környezet volt, olyan balatonparti hangulatú, jellegű. Ám volt benne egy sziget, amihez kb pártíz métert kellett átgázolni a vizen. A sziget nagy volt, látszott, hogy fák vannak rajta, de másabbak, mint a megszokott helyen. Mindenki mondta, hogy az egy másik világ, oda nem szokott senki átmenni, nincs ott semmi. De én nagyon kíváncsi voltam. (A sztorimnak semmi köze ehhez a manapság felkapott gyilkos szigetes bennszülöttes tiltotthelyes dologhoz, ahol meghalt valaki mert közel merészkedett, mivel az álmom is kb 25 éve volt.)

Lényeg, hogy kíváncsi voltam, mert a titokzatos, ám közeli sziget nagyon vonzott. Átgázoltam, kb derékig ért csak a víz és kimentem a túlparton. Utak és olyan parkosított jellege volt, de semmi sem a megszokott emberi térszervezés volt. A fáknak nagyon fura formájú lombkoronája volt, az utak teljesen másképp voltak burkolva, számomra ismeretlen anyaggal, de látszott, hogy nem egy elhagyatott valami. Sétáltam és egyszercsak szembe jött egy lány. Ő teljesen normális fefémber volt, sötét göndör hajjal, háncsból készült bikineszerű ruha volt rajta és nagyon kedvesen mosolygott rám. Néztük egymást, majd elment és én is visszatértem. De az arca annyira előttem van, totál valós személynek tűnt, pedig se előtte se utána nem találkoztam senkivel, aki hasonlítana rá. De hosszú hónapokig olyan elevenen élt az emléke bennem, sokkal mélyebb érzéseket kavart, mint egy egxszerű álom. Ma is megismerném azt az arcot, azt a titokzatos, ám nagyon kedves mosolyt és nyílt tekintetet.

2018. dec. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
Elnézést kérek, az előző bejegyzésemben a fefémber szó fehérember akart lenni.
2018. dec. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
30%

Állítólag ha mész az utcán és előre nézel ugye sok embert latsz

Nem nézed meg mindegyiket de az agyad emlékszik és néha rola álmodsz

Tuti h létezik és már egyszer láttad vagy kocsiban v buszon v mikor épp sétáltal

Azt viszont nem tudom miért pont ot rakta bele

2018. dec. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
szeretek írni és sokféle karaktert kitalálok. a felébe "szerelmes vagyok", sokszor álmomban velük is vagyok meg ilyenek. pedig van párom. de senki nem tud olyan jó lenni mint a saját teremtményeim.
2018. dec. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Álmodba előző életeidből is kerülhetnek részletek, ismerősök, helyszínek. Ettől van a deja vu érzés, mintha már láttad volna.
2018. dec. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyszer, sok évvel ezelőtt az őrangyalommal álmodtam. Azt hiszem nála tökéletesebb lény nem is létezik a földön. Azok a nagyon erős érzelmek iránta,amit akkor éreztem, évek múltán sem múltak el. Ott él az elmémben, de valahogy mintha minden nap várnám.
2018. dec. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ó, ha tudnád mennyiszer. Nekem csak álmomban volt, de van pár ember, akiknek az előző életükből maradtak emlékek az előző családtagjaikról. Azoknak a legszörnyebb. Én, miutám nem létező személyekkel álmodok, utána néhány esetben elég komoly, mély érzelmeket érzek irántuk, de ez jobb esetben néhány percen belül elmúlik. Rosszabb esetben néhány óra.
2018. dec. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!