Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez ESP? Egyáltalán lehetséges...

Ez ESP? Egyáltalán lehetséges az ilyesmi? Vagyis. Hogy történhetett meg velem? (velünk)!

Figyelt kérdés
Van egy ember aki nekem nagyon fontos, és eldöntöttük, hogy szimbiózisban fogunk élni. Nem sokkal később szörnyű érzés fogott el, és azon az éjjelen nem tudtam aludni. Másnap kiderült, hogy a szimbiontám lelkileg össze van törve, ráadásul semmit se tehetek érte. Most se aludtam egy percet se éjjel, érzem, hogy problémája van, és ez nekem is nagyon fáj. Nulla kommunikáció és megéreztem, hogy valami baj van. Tegnap pedig éppen videóztam a telefonommal, aztán hirtelen eszembe jutott, hogy úr isten lehet, hogy üzent nekem! A gelefon le volt némítva meg minden, hogy semmi se zavarhassa a videót. És abban a percben oltári kényszert éreztem, hogy ránézzek a telefonra. És igen, írt nekem! De nem is akármikor, hanem pont abban a percben, mikor késztetést éreztem arra, hogy ellenőrízem, írt e. Tényleg sikerült szimbiózisba kerülnöm vele? Érzem amit ő érez távolról, ha ír nekem azonnal megérzem és rögtön elolvasom! Ez nem egyedi eset. Amikor hajnal egyig kockultam a gépen(na jó, igazából kettőig..) akkor hirtelen 1:32-kor azonnal kényszeresen ellenőríztem a telefonomat! És igen, abban a percben éppen írt nekem.. Én szeretnék is szimbióhisban élni vele, ő is erre törekszik. De ez valóban az? Sikerülhet, illetve sikerült már? Mi a véleményetek? Előrebocsátom, hogy nem kamu a kérdés, baromi komoly, és nem szeretném, ha elviccelnétek vagy beszólogatnátok. Arra vagyok kíváncsi, hogy aki ebben a témában otthon van, mit gondol erről? Persze olyanok válaszát is szívesen veszem, akik nem értenek ehhez annyira. Feltéve ha nem trollkodni akar. Szóval lehetségesnek gondoljátok ezt? Nem lehet véletlen, ez nem az első ilyen eset, hanem a sokadik. Akkor kezdődtek ezek, amikor megbeszéltük, hogy mindketten törekszünk a szimbiózis kialakítására. Akkor változott bennem valami. Bár előtte is úgy éreztem, hogy nem létezem autonóm lényként, hanem csak vele együtt.. de amióta beleegyezett a szimbiózisba, ilyen dolgokat kezdtem tapasztalni. Két kerülettel odébbról is megérzem ha valami baja van, és ha ír nekem, azt is egyre gyakrabban percre pontosan megérzem! Persze lenémított telefonnal. Szóval akkor ..mégis hogyan..? Mármint, ha ki is alakult a szimbiotikus kötődés, és emiatt érzékelem az ilyen dolgokat, akkor mégis mikor alakulhatott ki, vagy inkább hogyan? Mert az egy dolog, hogy én nagyon akartam ezt, ő pedig belement és megígérte, hogy törekszik a szimbiózisra velem, de hogy ilyesmik történnek sorozatosan.. amióta törekszik rá ő is, ilyeneket megérzek előre, és ezt baromi komolyan mondom! Teljesen rá vagyok utalva, ezek pedig akkor kezdődtek, mikor belement a szimbiózisba. És ennyi elég? Hogy ezt mondja? És ettől ilyeneket előre megérzek? Azonnal tudom ha baja van! Nekem olyankor kényszeresen ellenőríznem kell, hogy mi a baja, és mindezt azért, mert olyan hatással van rám, hogy nekem konkrétan fáj (érzelmileg azonnal összetörtnek érzem magam), ha baja van! Tényleg igazán szimbiózisba kerültem vele? 2 emberi lény képes lehet erre? Mert minden jel arra utal, hogy ez a fajta kötődés létrejött. Nekem az a furcsa ebben, hogy nem tudom, mikor és hogyan jött ez létre. A szimbiózissal járó "képességek"(érzem őt távolról is stb..) megvannak, és ez nem is olyan durva, ha belegondolok abba, hogy ez az egész mit jelent. Egész logikus, hogy érzem őt mivel szimbiózisban vagyunk. De azt nem tudom, mikor kötődtünk így össze, mert semmi furcsa vagy szokatlan nem történt. Csak szóban beszélgettünk és mondta, hogy beleegyezik a szimbiózisba. Azóta pedig ilyeneket érzek és ijesztően pontosak a megérzéseim! Már 2.éjjelt nem aludtam.. szóval most is biztos van valami baj ☹😢.. az üzenetekre nem reagál, így még jobban féltem az én aranyos kis szimbiontámat. 😭 légyszi tényleg ne vicceljétek el.

2019. febr. 9. 08:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Túl sokszor nézted meg az Az erő krónikája című filmet mi? :"D
2019. febr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem is ismerem. Kértem, hogy ne vicceljétek el!!
2019. febr. 9. 09:33
 3/21 anonim ***** válasza:
Ez inkább EBP.
2019. febr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
57%

Ha napi kapcsolatban vagy vele, nem olyan nagy különlegesség, hogy akár apró jelekből, rezdülésekből, szavak nélkül megérezd, hogy valami gondja van.

Így jogos az előre aggódás, de valójában nem előre érezted meg a dolgot, hanem a kis jelekből állt össze akár tudattalanul, és csak akkor vált tudatossá a felismerés, amikor elárulta. Utólag már úgy érzed, hogy ez valami szuperképesség volt, de nem feltétlenül. Legalábbis az ilyesmire a tiédnél komolyabb példák nincsenek.


Ez amúgy nem ESP. Akkor lenne valódi ESP képességed, ha mondjuk a szomszéd szobában lévő, sosem látott vadidegen gondolatait éreznéd meg, több alkalommal is pontosan. Voltak erre már kutatások, de még senkinek sem sikerült produkálnia.

2019. febr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Igen, csakhogy a problémáját hamarabb megéreztem, mint ő maga. Csak egy nappal később mondta, hogy este még nem is tudott a problémáról..
2019. febr. 9. 10:13
 6/21 A kérdező kommentje:
Ha nem beszélünk és nem is találkozunk, akkor is hirtelen elfog egy szörnyű érzés, aggódni kezdek és ráírok. Aztán válaszol, hogy nem ér rá mert probléma adódott .. ezek azót vannak, hogy beleegyezett a szimbiózisba.. engem is megijeszt, mert hirtelen rossz érzésem támad, azonnal aggódom érte! És lenémított telefonnal, timelapse-elés közben hirtelen rámjön, hogy bakker mi van ha írt nekem én meg órák óta timelapse-elek! Abban a pillanatban odarohantam a telefonhoz, és írt. Abban a percben, mikor rámjött ez az érzés! Nem lehet véletlen! De hogy lehetséges ez? Mitől jött létre a szimbiózis? Elég volt csak akarnunk?
2019. febr. 9. 10:27
 7/21 A kérdező kommentje:
Halál komolyan beszélek. Nem viccelődni jöttem. Engem is megijeszt. De legalább az megnyugtató, hogy amikor én jól vagyok, akkor bízhatok abban, hogy neki sincs baja.
2019. febr. 9. 10:29
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Túlmisztifikálod a dolgokat.Nem mondom hogy amit leírtál, nem igaz, de ez számomra "csak" egy szoros kapcsolatnak tűnik két fejlett és egymásra érzékeny lélek között.
2019. febr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

mindenki agyba főbe nézegeti a mobilját.

persze h mindíg üzen ha te azt szabtad meg neki h törekedjen ilyen baromságokra.

nagyon rávagy cuppanva. és aztán meg túlmisztikázod.

van aki mobilra, netre, honlapra, filmre, sorozatra van rácuppanva. aztán persze h beképzel mindenféléket.

te is ilyen vagy.

szimbiózis...tiszta csillagkapu.

ennyire szeretitel magatokat undorító parazitának érezni magatokat? olyanokká is fogtok válni.

másokra fogtok hagyatkozni és mint egy pióca élősködni másokon. ki mit gondol magára, olyannná válik.

azt tanácsolom h hagyjátok abba ezt az ostobaságot!!!

személyileg és jellemileg is olyanokká fogtok válni, mint aminek elképzelitek magatokat. magatokra hagyatkoztos. totál megfog semmisűlni az egyéniségetek. és mondom parazita jellemetek lesz.

a legtöbb szimbióta egy ideig élősködik a gazdatesten, úgy hogy pozitívumot is ad a gazdatéstének.de aztán a gazdatestet felemészti és keres magának egy másik gazdatestet. ilyenek akartok lenni????

undorító. ki talál ki ijeneket???

2019. febr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Biológia egyes! A szimbiózis kölcsönösen pozitív hatással van mindkét alanyra. Az élősködő az, amit leírtál, te barom.
2019. febr. 11. 14:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!