Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez lehetett szellem?

Ez lehetett szellem?

Figyelt kérdés

Pont az utáni napon történt, hogy a nagypapám meghalt.

Ültem az asztalnál és a lakás egy pontján azt vettem észre, hogy "mozog a levegő", tudjátok úgy, mint mikor száll fel a meleg a földről nyáron, vagy a konvektorból, vagy ilyesmi. Mivel nem volt ott semmiféle hőforrás, úgy gondoltam, biztos káprázik a szemem, megdörzsöltem, le- meg vissza vettem a szemüvegem, néztem körbe, hogy máshol is ilyennek látom-e a levegőt, de nem, semmi, azon az egy területen láttam csak olyannak a levegőt és nem is szűnt meg. Nincs abban a helyiségben fűtőtest sem egyébként.

Bármiféle "racionális" magyarázat is érdekel, ha valakinek van ötlete, én nem tudtam "megfejteni". Akik pedig hisznek a szellemekben, azoktól pedig azt szeretném kérdezni, hogy ilyen módon megnyilvánulhat-e egy "szellem".

Köszi!



2019. febr. 13. 13:41
 1/2 Zsízünsztetten ***** válasza:
100%
Ez a legelső jele a szellem megjelenésének. Ezt nem lehet 100%on biztosra mondani hogy szellem. Ha lesz más jel is akkor gyanakodhatsz
2019. febr. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én hiszek a szellemekben. Igazából sok formát ölthetnek, árnyaktól akár a teljes alak kirajzoltságig. (De vigyázz ezzel a témával, mert ha sokat kattogsz rajta és belemerülsz akkor nagyon könnyen magával tud rántani a téma, ami erős paranoiához is vezethet)
2019. márc. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!