Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Tudnátok nekem segíteni? Egy...

Tudnátok nekem segíteni? Egy ismeretlennel folyton összefutok az utcán ami alapjába véve normális de én érzem hogy valamiért folyton találkozon vele létezik ez?

Figyelt kérdés
Ez egy valós ember és ő egy lány. Étteremben ültem és ott volt. Különféle buszokkal járok haza és nagyon néha azon is látom. Valamikor ilyen elhagyatott helyeken is ahol nem jar sok ember ott is összefutunk. Az utcán is sokszor összefutok vele. Én tudom hogy ez nagyon furán hangzik de érzem higy van valami amiert ez folyton megtortenik. Kértem tanácsot valaki szerint szimpla véletlen valaki szerint egy halott rokonom szeretne kapcsolatot tartani velem valaki szerint meg lesz még vele dolgom az életben. Szerintetek csak tul komolyan veszem ezt vagy tényleg van valmi hasonló magyarazat erre?

2019. febr. 15. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Tetszik neked, gondolom ez a lényeg.
2019. febr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
de ha nem tetszik neki,akkor is ez azért elég fura,nem?hogy annyi helyen találkozik vele.de ha tetszik neki,akkor is xD na mindegy
2019. febr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szólitsd meg. Beszélj vele. Semmi veszíteni valód nincs.
2019. febr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges ilyesmi, mint amit írsz.
2019. febr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy mindig azoknál vesszük ezt észre aki tetszik nekünk. Teljesen semleges emberekkel lehet, hogy reggel ugyanazon a buszon utazunk és fel sem tűnik.


Egyébként érdekes tényleg.. látásból ismertem egy srácot és borzasztó sűrűn, néha napi szinten futottam vele össze mindig másból más időben.

2019. febr. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani hogy lány és én ks az vagyok és nem vagyok leszbikus szóval nem errol van szó csak egyszeruen annyiszor összefutok vele és érzem hogy ennek a véletlennek van oka
2019. febr. 19. 20:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet neki.
2019. febr. 20. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!