Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez miért lehet? Ez esetleg...

Ez miért lehet? Ez esetleg szellem vagy tudtok logikus magyarázatot?

Figyelt kérdés
Amíg anyával éltünk a családi házban sokszor volt olyan mivel fő út mellett laktunk hogy ha elment egy nagy kamion pl akkor a szekrény úgy mond beremegett és a csillár is. Közel egy éve lakunk férjemmel másik házban ami egy nagyon nyugis környéken van naponta 1-1 autó és ember megy el a ház előtt. Kb 2 hete viszont majdnem minden éjszaka beremeg a csillár és a szekrények, de úgy hogy még egy ember sem megy el a ház előtt. Mondanám hogy megszoktam a hangokat de az egy év alatt nem volt semmi ilyen most kezdődött. Néha bennem van az az érzés hogy figyelnek meg hogy nem vagyok egyedül de annyi. Esetleg még az hogy kb egy hónapja nagyon sűrűn vannak rémálmaim és úgy ébredek mintha semmit nem aludtam volna.
2019. febr. 17. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem lehet hogy a visszatérő remegő bútorok szintén a rémálmaidban vannak?
2019. febr. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tokimano válasza:
19%
Esetleg nem lehet hogy szellem kamionok járnak arra ??
2019. febr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem álmomban mivel van mikor nappal is előfordul csak nem olyan sűrűn ezért nem írtam oda. Szellemkamion? Hahh vicces vagy, ja nem. Komolyabb választ szeretnék mivel azért elég para tud lenni.

Néhány hónapja volt olyan is hogy a semmiből valami leesik, eldől vagy éppen olyan nagyon lassan esik le valami mint egy lassított film, de nem igen tulajdonítottam nekik figyelmet de ez a bútor remegés már nagyon ijesztő.

2019. febr. 17. 12:32
 4/7 Bátor Tintanyúl ***** válasza:

Hogy érted, hogy a "semmiből" leesik valami? Ok nélkül lepottyan egy tárgyad, vagy egy ismeretlen/nem oda való tárgy jelenik meg?


Pontosan milyen tárgyak borultak, estek stb? Ugyanott, vagy különböző helyiségekben?


Mondjuk engem már a "lassú esés" láttán is kivert volna a víz.

2019. febr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pl a babakád állvány napi szinten eldől, akárhogy igazítsuk. Tettem egymásra a szekrény oldalában zsákokban ruhát amit kislányom kinőtt és egy olyan zsák esett le ami egész belül volt rakva. Olyan zsák volt az is ami olyan nagyon lassan esett le.
2019. febr. 17. 22:28
 6/7 Bátor Tintanyúl ***** válasza:

Az a fura, hogy ezek mind a gyerekkel kapcsolatos holmik.


Valami gépet nem szereztetek be pár hete? Pl. fagyasztó, új kazán, szivattyú, bojler.


A leesés, a csillár, a bútorremegés... olyan, mintha néha megrengene a házatok alatt a föld.

2019. febr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nincs semmi új. Nem tudom mitől lehet.
2019. febr. 18. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!