Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogyan lehet hatékonyan...

Hogyan lehet hatékonyan védekezni telepatikus úton történő támadások ellen?

Figyelt kérdés
Olvastam a negatív energiákról energiávámpírokról hasonlókról. Érdekelne és szerintem nem csak engem. (Ne tárgyakat írjatok)

2019. febr. 19. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Aluminiumsisak viselést tesztelted? Szerintem működik.
2019. febr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Már késő. Az előbb megtámadtalak és egy backdoor-t helyeztem el az agyadban. Bármivel is próbálsz védekezni, be tudok jutni.
2019. febr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
17%
Szerintem tedd le a kábítószert
2019. febr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Hamvas rétihéja válasza:
Sebastian Shaw és Erik Lehnsherr egy különleges fémsisakkal védekezett. Így a legerősebb telepaták, mint például Charles Xavier vagy Emma Frost, sem tudták telepatikusan támadni őket.
2019. febr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elég, maroknyi só zsebedben.
2019. febr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet!
2019. febr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne gondolj a kérdésre!
2019. febr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Noahh válasza:

Ne foglalkozz a sok tudatlannal, ha keresztbe teszed a lábad és a kezed az valamilyen módon megvéd, de csak úgy ha közben nem reagálsz negatívan a támadásokra próbálj meg a saját életeddel foglalkozni és ne tegyél fel felesleges kérdéseket vagy keresd meg a választ a kérdésedre (van internet) és keress egy folyamatos foglalkozást, hobbit:zene, sportolás, akármit amivel kikapcsol az agyad, ha gondolod írj és beszélhetünk erről többet. Nekem is szükségem van a segítségre és egyedül szar úgy, hogy mindenki előítéletes (meglehet tanulni ellene védekezni , de ha egyedül vagyok bezavar.. és nem fog az agyam rendesen, ha fel veszem ezt a védekező pózt amit az elején leírtam (de mondjuk nem próbáltam karba tett es keresztbe tett lábbal tanulni csak olvastam egy könyvet ami erről szól) van egy elég nyomós érvem is, hogy ez az egész valóság sőt több.

Ha valaki aki olvassa többet tud erről az egészről az jelentkezzen együtt többre megyünk.

2021. jan. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!