Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ti hisztek a hipnózisban?

Ti hisztek a hipnózisban?

Figyelt kérdés
Esetleg van tapasztalatotok ilyen téren?

2019. ápr. 4. 22:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%
Őszintén megmondom én igazán már semmiben sem hiszek, lehet működik, lehet nem.
2019. ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A hipnózisban nem kell hinni, nagy sikerrel alkalmazzák különböző terápiákban. Ugyanakkor vannak olyan emberek, akiket nagyon nehéz hipnotizálni.
2019. ápr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom még nincs, de hiszek benne. Hit egy dolog, más a tapasztalat. Gondolkodom rajta, hogy kipróbálom, mert szeretem a saját bőrömön megtapasztalni a dolgokat. Bár az első mondatommal most szembe fogok menni, én mindig azt szoktam javasolni nem kell hinni semmiben. Tapasztalni kell, és saját magának vonja le a következtetést az ember. Előbb-utóbb tudom, hogy ki fogom próbálni, mert hajt a kíváncsiság, de nem is arra vagyok kíváncsi hogy "van-e" , hanem hogy milyen :)
2019. ápr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Ez nem hit kérdése, ez valóban létezik.
2019. ápr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Elsőre azt írtam volna, hogy ez nem ezotéria kategória.

De valójában tovább gondoltam, hogy magamat sosem tudnám elképzelni befolyásolt állapotban. És miért sikerülne bárkit rávenni dolgokra, amit nem akar? (tök mindegy, hogy mit alkalmaznak).

A stresszoldás lehetséges. A hit felerősítése is.

2019. ápr. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%
Én nem.
2019. ápr. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"És miért sikerülne bárkit rávenni dolgokra, amit nem akar?"


Arra elméletileg hipnózisban sem lehet.

2019. ápr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Így van, hipnózissal nem lehet rávenni az embereket, hogy olyat csináljanak, amit nem akarnak. És hipnotizálni is csak azt lehet, aki hagyja magát.
2019. ápr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Azért kerülhetett ide, mert a kérdező azt hiszi, hogy hipnózissal BÁRMIT el lehet érni.

Hát nem.

És amúgy nem kell hinni benne, tudni lehet.

Viszont magánember nem művelheti, csak képzett hipnotizőr, mert vannak veszélyei.

2019. ápr. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. ápr. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!