Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Tapasztaltatok már valami...

Tapasztaltatok már valami paranormális, földön túli cuccot?

Figyelt kérdés

Tavaly december 22.-én egy versenyről mentünk haza este már ilyen 10-11 lehetett. Kocsival mentünk az autópályán én vezettem semmi forgalom nem volt ezért elöttünk az eget kezdtem el nézegetni. Egyszercsak 1 fehér csík elment az egyik felhőpamacs elött és utána az a felhő elkezdett fehéren villogni (Mintha egy led lámpát kapcsolgatnál, lassan elalszik és újra fel villan) eltelik pár perc és az a felhő még mindíg így villog elkezdünk beszélgetni az anyósülésen ülő sráccal és azt mondta hogy ő is látja hogy az a felhő villog és látta a fehér csíkot is!


Volt már veletek is hasonló paranormális, földönkívüli észlelésetek?


2019. ápr. 7. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Hasonló eset történt velem is. Hajnali 3körül autópályán mentünk apával. Nagyon sötét volt...valami történt meteor vagy ilyesmi és 2mp-re világos lett. Olyan világos mintha dél lenne. Szégyelem, de remegni kezdett a lábam. Azóta sem láttam ilyesmit. Az egész univerzum egy rejtély. Csak találgatózni tudunk és közben rabszolgásat játszani...majd hülyén meghalni
2019. ápr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mondjuk az hogy az egész ég felvillant az tényleg nagyon para. Nálam csak az a távolról kicsinek tűnő felhő villogott de alig észrevehetően ha nem pont azt nézdted nem is vetted észre
2019. ápr. 7. 21:12
 3/8 anonim ***** válasza:
2%
Ezek a b**i tudósok erre is tudnának mondani valamit. Hiszem, h van valami, amit baromira titkolnak.
2019. ápr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Engem egy ufo rabolt el kenyszeritett hogy szexeljek elotte egy lannyal de jo volt
2019. ápr. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Én csak valami madárszerűséget láttam, amikor kb. 13 éves lehettem. Annyi gond volt csak vele, hogy bazi nagy volt, úgyhogy először azt gondoltam, a kihalt pteroszauruszt látom, de aztán észrevettem, hogy szögletes, és ahogy mozgatja a szárnyát, nyikorog, és túl mereven mozgatta a szárnyát. Este volt, csak a sziluettjét tudtam kivenni, de máig nem tudom, mi volt az. Lehet, madárraj volt csak. :/

A másik: bogácsi táborban butik mellett álltam, a többi gyerek odébb állt vagy 20 méterrel, egy hapsi ment el mellettem, dobozzal a kezében. Majdnem fellökött, azért néztem fel rá, és a mai napig meg mernék esküdni, hogy éles fogai voltak. Mármint nem úgy, mint egy vámpírnak, hanem az összes foga az volt. De az is lehet, hogy csak az akkoriban divatos műanyag szörnyfoggal akart ijesztgetni. Minden esetre összefostam magam, és inkább visszasiettem a többiekhez, és nem meséltem el senkinek.

2019. ápr. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, még egy történet, ez pár éve volt: siettem haza, mert hozták az ágymatracot, a párom szülei is bejöttek a városba, ha esetleg nem érnénk haza addig, de a párom hamarabb el tudott jönni, úgyhogy ő már otthon volt. Az utcán siettem, előttem három tízemeletes volt, és az égen láttam pár másodpercig áthúzni két ovális fényes fehér valamit. Elől egy nagyobb, hátul egy kisebb, és az oldalukkal előrefele mentek, de nagyon gyorsan, és inkább lefelé, mintha zuhannának. Fentebb láttam egy repülőt, ami csíkot húzott, ahhoz képest biztos, hogy lejjebb voltak. Sajnos a tízemeletesek kitakarták utána őket, de azt gondoltam, meteorok voltak, és ha ilyen alacsonyan ekkora meteorok húznak el, akkor kellene lenni majd valami hanghatásnak is, de hiába hallgatóztam, nem hallottam utána semmit.
2019. ápr. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Félelmetesek tudnak lenni ezek a meteorológiai ballonok és műholdak.
2019. ápr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen, a nap eléggé földöntúli.
2019. ápr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!