Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért fog el ez az érzés?

Miért fog el ez az érzés?

Figyelt kérdés
Anyukámmal élek a házban.Természetesen külön szobánk van.Amikor legelőször itt aludt a barátom kb 2 hónapja,akkor bementem anyukám szobájába egy könyvért és jött utánnam ő is.Egyszer csak megszólalt,hogy "jaj,de fura érzésem van,itt van valami."Noss,hát azóta nem tudom ezt kiverni a fejemből.Kiskorom óta,amikor belépek a szobába rögtön egy nyomasztó érzés kap el.Ahogy belépünk az ajtón ott van bal oldalt egy fotel és jobb oldalt egy szekrény.Tényleg nem vagyok paranoiás,de ez mitől lehet?Csak azon a részen kap el ez a fura érzés...
2019. ápr. 25. 00:03
 1/2 9abor válasza:
Elmondom jut eszembe. Szerintem ez egy úgynevezett automatikus gondolat tanult módon jut eszedbe minden egyes alkalommal mostanában ahogy a szobának arra részére érkezel. Minden egyes félelmeddel korábban tanultad meg. Vagyis amikor féltél vagy fura érzéssel töltött el szobának abban a sarkában lenni Az egyben tanulási folyamat is volt. Tehát miközben úgymond féltél vagy fura érzéssel töltött el közben tehát tanultad és azt hogy az ott fura pont ez jutott eszembe.
2019. ápr. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen,igazad lehet.Köszi a választ :)
2019. ápr. 25. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!