Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogyan lehet fejleszteni a...

Hogyan lehet fejleszteni a pszi-képességeket?

Figyelt kérdés

Leginkább a telepátiára gondolok, vagy olyasmire, amikor álmunkban találkoznak a gondolataink, vagy a lelkeink. Illetve a testelhagyás képességét, akár álmodás közben. (Tudatos álmodással alatt esetleg lehetséges az ilyesmi is? )


Nem arról lenne szó, hogy pl. találkozzak valakivel, aki távol van és hiányzik, vagy hogy befolyásoljam valakinek a gondolatait, hanem csak hiszek benne, hogy ez létezik, és szerintem nagyon érdekes része ez az emberi földi létezésünknek. Voltak már olyan élményeim, amik akár pszi-képességek számlájára is írhatóak, de szeretném fejleszti.


Tudjátok, hogyan kell ebben elindulni, vagy esetleg könyveket, honlapokat (magyar nyelvűt), amik segítenek benne?


Köszi :)


2019. ápr. 25. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Elmész PSZI-chiáterhez, és megbeszéled vele, hogy te ilyenekben hiszel. Hátha tud rá adni valami gyógyszert vagy terápiát. Az majd kifejleszti a racionális gondolkodással kapcsolatos képességeidet talán.
2019. ápr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ilyen alapon az összes keresztény is szedhetne gyógyszert. A hitbeli dolgokat csak úgy lehetne megszüntetni, hogy kb félholtra szedálják az embert. Nagyon sok értelme lenne...
2019. ápr. 25. 12:20
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
dr.Egely-féle pszí mérővel, ami egy energiakerék. Minnél erősebb bioenergiát bocsájtasz ki annál jobban forog. Yógik, Shaolinok tudják akaratukkal különböző irányokba forgatni is a kereket
2019. ápr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

"Ilyen alapon az összes keresztény is szedhetne gyógyszert."


Pontosan így van, kiváló meglátás. Nekik is kellene gyógyszeres- illetve pszichoterápia.

2019. ápr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Meg az összes beszűkült gondolkodású is, mint az előző válaszoló.


Kérdező, én is az Egely-kereket ajánlom kezdésnek, annak idején próbálkoztam vele, és voltak apró részsikereim.

2019. ápr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem az 1/4 válaszoló aki itt legkevésbé áll a realitás talaján, kb. az összes pszichiáter elment már külföldre, mert itt alig keresnek valamennyit, szakemberhiány van, kihez járna az összes nemcsak keresztény, hanem bármiben hívő ember?! És még sorolhatnám, mennyi akadálya lenne ennek, csak nem akarom ilyen irányba terelni a kérdést, csak ha már ennyire szóba jött a reális gondolkodás, gondoltam, megemlítem.
2019. ápr. 25. 13:23
 7/9 A kérdező kommentje:
Én valamilyen elméleti tudást nyújtó dologra gondoltam. (Feltételezem, anélkül ezt a bizonyos eszközt sem tudnám használni.)
2019. ápr. 25. 13:49
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

Ilyen képességeket csak akkor szerezhetsz, ha egy magasabb mentális síkon lévő személy tanít téged vagy pedig energiát ad át hozzá.

Ha nincs ilyen személy, ne próbálkozz,mert könyvekből ezt nem lehet megtanulni.

2019. ápr. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sihede Peti válasza:

Helló.


Peti vagyok. Még cirka fél éve hallottam a barátnőmtől a sztorit. Nekem tök para meg a csajomnak is. De izgis is.

Van 1 csaj, nevet inkább nem írok, személyiségi jogok, aki lát dolgokat, embereket álmában. De állítólag ébren is úm. „hall”. Ahogy tanulmányoztam a sztorit, belső „hallása”, másnéven tisztánhalló.

Kb. Fél éve álmodni kezdett állítása szerint pesti sátánistákkal. Tök parázik, mert fingja sincs, mit akarnak tudni. Most több haverom mondta látták Pesten. Egyedül, ahogy álmodta. Egy pasi nevet írt, amit én nem írnék le. Nem mozog ilyen körökben. Tök átlag életet él, dolgozik, utazik, szeretne társat, van 1 gyereke, aki fogyatékkal él.

Egyszerűen nem értjük mi sem, mi a bajuk vele, hiszen valahol úm. „egy kör" Attól fêl, megtalálják, és látták is, hogy figyelik.

A másik sztori, nem ez az első eset, hogy sátánistákkal álmodott, viszont ők másabbak voltak. Elmondása alapján ez kamaszkorában történt és minden úgy, ahogy mondták álmában. Ekkoriban, ezeknek a segítő szándékú jósálmoknak hatására kezdett el komolyabban foglalkozni az okkultizmussal. Valóságban sosem ismerték egymást. Később megismerte ennek a segítő szándékú sátánista -vezérnek- az exbarátnőjét. Az is ledöbbent a csaj mondandójától. Egy dolog nem jött be az egészből, nem volt a csaja. Tulajdonképpen az exbarátnője volt álmában. Nem tudom értitek-e.

Amúgy zseniális, csak rohadtul parás, nem szeretne belekeveredni semmibe, de nagyon úgy tűnik a jelenlegi álmai alapján be akarják vonni valamibe. És kajakra űzötté vált. Mintha bandaharc kellős közepén lenne. Laikusként mondom, írom.

Ki, hogy látja?? Mi történik ezzel a csajjal?? Mit akarnak tőle??? Sátánista lesz?? Megölik??? Mi lesz ebből???

Feketébe bújtatják???

2019. máj. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!