Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek milyen spirituális...

Szerintetek milyen spirituális üzenete lehet annak, ha valaki már születésekor agyvérzéssel indul, és egy életre szenvednie kell ettől?

Figyelt kérdés

Beilleszkedési nehézségek, neurózis, pszichózis, személyiségzavar is jelen volt/van nála.

Persze ezek orvosi diagnózisok - szerintem azért nem kell minden ilyet készpénznek venni, pláne mert lelki dolgokat a legkönnyebb félrediagnosztizálni.

Másfelől viszont egy nagyon kedves srác, csak érezni, hogy nem igazán tudja ezeket elfogadni.

Ő is keresi már spirituális szinten is az okokat és a megoldást, hogy hogyan lehetne így élhetőbb életet élnie.


2019. máj. 1. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Több infóra van szükségem, mielőtt érdemben válaszolni tudnék.

0. tervezett gyermek?

1. méhen belül volt már vmifajta rendellenessége?

2. hüvelyi úti v császármetszés volt a szülés? Időben történt koraszülött volt?

3. mennyire borította fel a családi dinamikát? Együtt maradtak a szülei, miután kiderült a gyermekük sérülése?

4. szerhasználó?

5. mennyire képes ellátni magát?


Minden, látszólag apró dolog fontos lehet a véleményalkotáshoz.

2019. máj. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Koraszülött volt 7 hónapra az édesanyja méhnyakzáródási elégtelensége miatt.

Testileg alig van maradványtünete, "csak" a bal keze ujjai mozognak nehezebben.

2019. máj. 1. 11:29
 3/10 A kérdező kommentje:

A család rendezett, nem váltak el aszülők és ő is jól viselkedik.

Nem szerhasználó, soha nem is volt, viszont Kventiaxot szed sajnos.

2019. máj. 1. 11:32
 4/10 A kérdező kommentje:

Hogy tervezett volt-e jó kérdés, nem tudom.

A legalapvetőbb dolgokban képes ellátni magát persze, de elég sok dologban segítségre szorul.

2019. máj. 1. 11:34
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

11:25-ös vagyok


Vizsgálat nélkül csak körölbelüli válaszokat tudok mondani, amik remélem, hasznosabbak, mint ezoizé általánosságok.


Az okok megkeresése időigényes, és gyakran pontatlan eredményre vezető folyamat. Az okok megtalálása nem elegendő ahhoz, hogy a fiatalember túl is jusson a jelenlegi helyzetén. Az élhetőbb élet felé nem annyira a miértek megértése, hanem a helyzetének elfogadása vezet. Ha el tudja fogadni a jelenlegi helyzetét, akkor a következő lépés az öt lépéses megbocsátás a kialakult helyzet vélt vagy valós okozói felé. Értemeszerűen a megbocsátásra akkor lesz képes a fiatelmber, ha a tünetei okozta rejtett és/vagy valós nyereségeiről le tud mondani.


Remélem, segítettem.

2019. máj. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%

"Ő is keresi már spirituális szinten is az okokat és a megoldást, hogy hogyan lehetne így élhetőbb életet élnie."

Ezzel a mondatoddal meg is válaszoltad a kérdésed! Ez a lényege, hogy ezek a bajok a kutatásba viszik őt. Megmutatják, hogy ez az anyagi világ csak szenvedést okoz! Aki okosabb, annak nem kell ez a lecke, de sajnos buta az ember (magamból indulok ki persze).

Lehet persze ezt egy hatalmas átoknak tekinteni, de ha az egészet nézzük, ez egy Isteni kegy!

2019. máj. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsiságból rákerestem és nagyon úgy tűnik már előző életében is ugyanezekkel a problémákkal küzdött,talán azért keresi rá a megoldást ebben is...hogy spirituálisan az egyébként is egy érett lélekre utal.Aztán ha elolvasom pl. a borderline "szerető" családi háttereinek variánsait nem is csodálkozom ha gondja van mindkét oldalával (férfi-női) és csinált magának egy agyvérzést figyelmeztetésként a lehető legkorábban...


[link]


A női oldalt kellene erősítenie,a személyiség is alulról felfelé építkezik,a gyökércsakrához tartozó archetípus a szerető anya,földanya,öngondoskodás,a sötét Jin energia befogadó,megértő energiái,öngyógyító képességek és azok tudatosítása.Ez fizikai szinten mindenféle bütykölés és a természetközeli tevékenységek,sportolás,vagy éppen kreativitás,rajzolás,festés és itt már össze is kötheti a 2. szakrális csakrával,(uralkodó)ami az élet gazdagságának,örömeinek érzetéért felelős...ha ezekkel masszívabban áll a földön jöhet az élet viszontagságaival való szembenézés 3. csakrája a "Harcos" kifejlesztése,önértékelés,önbecsülés,önvédelem/védelem...4. "Szerető" szív-ön/szeretet,ésatöbbi...én csak így tudom összerakni magam..

2019. máj. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es vagyok a megoldás tényleg a megbocsátás és az önmagával szemben támasztott elvárások elengedése..(egy személyiségzavarnál még nem tőle származnak,ha később hasznosnak érzi majd integrálja őket)
2019. máj. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

Nagyon szép dolog, hogy segíteni akarsz másokon, de nem neked kell megoldani az ő problémáját! Hidd el, nem véletlenül kapta! Te egy kicsit túlságosan is segíteni akarsz rajta, ami sok lehet neki. Kicsit próbáld meg visszavonni magad, aztán majd úgy is fogja kérni a segítséged!

Ő kérje a segítséged, ne te tukmáld rá, az lesz az igazi segítség!

A pokolba vezető út is jó szándékkal van kikövezve! Nem biztos, hogy amit mi jónak gondolunk másoknak, az jó is lesz nekik!

2019. máj. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki megtudja mondani, hogy mi lenne a másiknak a jó, de hogy önmagának, az már nem megy. Azért mert ott már nagy önuralomra lenne szükség. Az önuralom az, ami nem megy senkinek sem,pedig az a lényeg!
2019. máj. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!