Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi a véleményed a Jézusi...

Mi a véleményed a Jézusi energiával való gyógyításról?

Figyelt kérdés
Válaszodat indokold! Írd meg azt is, légy szíves, milyen vallású vagy.
2019. máj. 11. 12:56
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
73%
Római katolikus vagyok. Ez csak valami szekta lehet, nem valós.Természetesen imádkozni lehet ha beteg vagy, de orvoshoz kell fordulni.
2019. máj. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megosztottad velem a véleményedet. Szép napot!
2019. máj. 11. 13:01
 3/33 anonim ***** válasza:
80%
Pontosan ugyanakkora valótlanság, mint bármely más ezozerikus, vallásos, alternatív gyógyításos tudománytalan kitaláció. Sem kisebb, sem nagyobb ökörség. Az értéke pontosan nulla.
2019. máj. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Milyen a világlátásod, kedves Hozzászóló?
2019. máj. 11. 13:22
 5/33 anonim ***** válasza:
54%

Tapasztalat az hogy az energia csak segíti a gyógyulást de önmagában nem gyógyít


Szellemi szabadúszó vagyok

Sok mindent kipróbáltam már

2019. máj. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Köszi!


Figyelem a kérdést.

2019. máj. 11. 13:39
 7/33 anonim ***** válasza:
78%
Mamám is csinált ilyet, összedörzsölte a tenyereit, imádkozott, és a problémás terület fölé tette a kezeit. Hát ha hiszel benne talán egy kis placebo-hatás jelentkezhet, más ne. Ő is felhagyott vele. Ateista vagyok.
2019. máj. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a te hozzászólásodat is.
2019. máj. 11. 14:05
 9/33 anonim ***** válasza:
66%

Milyen véleményem lehet a nem létezőről?

Jézusi energiája ugyanis csak és kizárólag Jézusnak lehet, tudomásom szerint Ő viszont a gyógyítással a dokikat bízta meg.

Az is ide tartozik, hogy Ő Atyja jobbján odafenn foglal helyet, nem foglalkozik földi halandók gyógyításával.

.

Amennyiben nem Jézusról van szó a gyógyításnál, hanem valaki azt állítja, jézusi energiával rendelkezik, az istenkáromló sarlatán!

.

Az én vallásomnak Istennője a Logika, és a Matematika nevű lánya segítségével irányítja a Természetet.

2019. máj. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a szofisztikált hozzászólást.
2019. máj. 11. 15:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!