Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek van az életünk...

Szunyo37 kérdése:

Szerintetek van az életünk után ráhatás az élőkre?

Figyelt kérdés
Hiszek a halál utáni létben, de bármilyen életbe nem. Legalábbis fizikai életbe nem hiszek. Valamilyen létformába igen.
2019. máj. 12. 07:33
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom születésem előtt voltam e hatással valakire így azt sem tudom hogy halál után leszek e...
2019. máj. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%

Igen.

- Szerettünk hiányt, búskomorságot érezhet.

- Aki haragudott ránk az életben, az ahányszor ránk gondol, örömet érez.

.

A fentiekből következik, hogy haragosunk többször fog ránk gondolni, hogy örüljön, mint szerettünk, hogy szomorkodjon.

2019. máj. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Pl, ha alkotsz valamit ami tükrözi a jelenlegi szellemiségedet, építesz egy szép parkot, írsz egy zenét amit ha meghallgat valaki a jelenlegi állapotodat fogja átérezni, de még ha másképp érzi át, akkor is volt ráhatás...
2019. máj. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De ha ezt a kérdésedet olvassa valaki miután eltávoztál közülünk és szöget üt a fejébe, mélyen elgondolkodik és úgy érzi nyomot kell hagyjon maga után, máris ráhatottál az élőkre. Vagyis minden cselekedeted ami tartósabb nyomot hagy maga után, hat az utánad következőkre. Ezért kell nagyon vigyázni, hogy milyen eszméket vallasz. Hitlernek is vannak a mai napig hívei, de szerencsére Teréz anyának is...
2019. máj. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, az összes környezetszennyezésünk hatással van a tovább élőkre.
2019. máj. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Persze értem, hogy ti mire gondoltok. Alkotásaink fenn maradnak a jövő nemzedékének, de nem erre gondoltam.

Én nem vagyok vallásos, és általános tudásom van a bibliáról.

Viszont valamilyen érzés azt mondatja velem, hogy van más létforma az életükön kívül, és az hatással van ránk élőkre. Furcsa, és különleges a világunk. Sok megmagyarázhatatlan dolgok vannak. Tudósoknak több hipotézisük van erről, a vallás a régi időkben volt hatással az emberekre. Persze most is, de sok a pesszimista is.

2019. máj. 12. 11:06
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak megmagyarázhatatlan (inkább sejtelmes, mint kézzelfogható, bizonyítható) megérzések hogy az eltávozott szerettünk lelke ott van velünk egy-egy pillanatban. Nekem volt már ilyen élményem. Szóval én hiszek benne, bár nyilván nem térhet vissza teljesen és nem is várható hogy "mindig" ott legyen. De azt mondják, amikor haldoklik az ember, akkor ez nagyon nagy segítség lehet (már láthatja is az ember az eltávozottakat.)
2019. máj. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!