Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Démoni megszállás és voodo?

Noja97 kérdése:

Démoni megszállás és voodo?

Figyelt kérdés
Mielőtt írnék bármit több ember megnézett és ugyanezt gondolja tehát démoni megszállás van rajtam illetve a párom meg én meg vagyunk voodozva. Tegnap este 3 kopogast hallottam van itt valaki aki meg tudná mondani házilag magiaval hogyan tudom leszedni a rontast és démoni megszállást
2019. máj. 16. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Persze. Nem hiszem ilyen baromságokban, és már meg is szűnik az egész.
2019. máj. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A szüleid testvérek voltak?
2019. máj. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem démoni megszállás, ne pazarold a pénzed és az időd ilyesmire. Inkább a technológia terén érdeklődj, mert ez a legújabb divat. Technológiai zaklatás a neve, és egyesek ilyen butaságokkal szórakoznak.
2019. máj. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Uhh b aszki. Ott nagy baj, a 3 kopogás a legrosszabb. A szentháromságot káromolja ezzel, és valószínűleg démon. Csak kopogás?? Az óra nem áll meg?? Először elnyom és meggyengít, utána megszáll, azután pedig már mindegy mi történik mert a tested ő fogja írányítani, de esélyes hogy a családod útban lesz neki, így kiírt mindenkit a .ecibe... Megszabadulni nem tudsz tőle, már veled mozog bárhova is mész... Házilag semmit nem tudsz tenni, ez egy másvilági identitás,max annyit hogy főzől neki egy húslevest, amibe talán belefojt majd. Keress egy papot, de a vatikánt ajánlom, amíg nem késő.

Vallásos vagy? Mert ha nem, az csak ront a helyzeten... Vagy megkeresztelkedsz qrva gyorsan, vagy véged mint a hupikék törpikéknek.

2019. máj. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Mondom mi van rajtad de persze csak találgatok.

-zokni

-cipő

-bugyi

-nadrág

-póló

-felső

Kb ennyi.

Látsz köztük démont?


Viccet félre démonok nem léteznek. Vannak saját negatív gondolataid amiket ha gyarapítasz erős negatív érzéssé válik és ez az érzés keseríti meg az életed. Keress valakit aki tapasztalt meditáló és kérj tanácsot. (Ha nem szélhámos nem kér pénzt) megtaníthat hogy fel tudd oldani magadban az ilyen érzelmi "trutyit"

2019. máj. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem akik nem hisznek az e féle dolgokban mit keresnek itt és miért full hülyének nézni a másikat??
2019. máj. 17. 10:18
 7/7 Tak ***** válasza:

Noja97:


1-Akik megnéztek és mondtak valamit,de tenni nem tudnak semmit,azoknak miért hiszel?


2-Ha hiszel nekik,miért itt keresel idegen,szavahihetetlen emberektől megoldást?


3-Miért gondolod azt,hogy ez egy olyan közösség,ahol számodra is van ingyenes jó megoldás?

2019. máj. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!