Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Parapszichológia

A kérdés

Ez mi lehetett? Nem tudok rájönni

Nagyon sokat ébren voltunk az éjjel a kislánnyal tehát fáradt voltam. Férjem telefonált 7 körül hogy rendelt anyagot (építkezünk) és várjam a kamionost. Felöltöztem, kinyitottam a kaput és vissza bejöttem, lefeküdtem és néztem ahogy a kislányom alszik. Közben elaludtam. Arra ébredtem fel, hogy férjem szól hogy szívem jött a kamion. Ekkor felijedtem de olyan dobogó szívvel mint paralízis után és kinéztem és tényleg ott volt a kamion.

Ez paralízis lehetett? Olyan durva vissza gondolni 😃

júl. 12. 16:26  Privát üzenet  

A válasz
Volt egy feladatod, rákészült az agyad, a kamion hangjára meg felébredtél. Ez olyan mikor hajnal 3 kor kell egy lusta embernek kelni, fél háromkor az anyukája álmában szól hogy ébresztőőő.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont júl. 12. 16:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nem tudok egy szót angolul megfejteni, repülőn, amikor szolgálták fel az üdítőt, kávét, teát stb. mindig mondtak egy szót, valami expenses lehetett (iszpensziz). De nem tudok...
A náci emberkísérletek közt volt olyan, aminek volt bármi tudományos haszna (és amire emberkísérletek nélkül nem lehetett volna rájönni)?
Nem jut eszembe ( és már mindenhol néztem szinte Google-n) egy vers, amiben valami ilyesmi sor van: "Nápolyban ennék egy nápolyit" Alsós irodalom tankönyvemben lehetett ez,...
Miben lehetett ez?! Nem tudok rájönni.
A Django elszabadul-ban Candylandot őrző fegyveresek között van egy nő, kendő takarja az arcát és egy diafilmet nézeget, melyen egy férfi és egy kisfiú látható.2x is feltűnik a...
Nem tudok rájönni melyik program volt az. Ebben a programban egy animáció volt. Fel lehetett öltöztetni, meg zenét is lehetett hozzáadni. Segíteni tudnátok?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések a Parapszichológia rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!