Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Parapszichológia

A kérdés
Mihago nevű felhasználó kérdése:

A Szpí-erő vízzel kombinálva alkalmas az álmok valósággá alakítására?

Még csak egy éve foglalkozom a Szpível, de már sikerült kisebb dolgokat elérnem vele. Például ételek ízét megváltoztatni. Azt olvastam, hogy vízmágiával, pl. ha az ágy alá vizet teszünk, a Szpí meditációja segít az álombeli eseményeket megvalósítani. Sikerült ez itt már valakinek? És mi van, ha rosszat álmodok, akkor segít a vízbe szórt vaspor, mint a normál vízmágiánál?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szpí, víz, mágia, álom

júl. 12. 16:33  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Nem

A válaszíró 37%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/12Időpont júl. 12. 16:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Troll vagy, feljelentelek!!

# 2/12Időpont júl. 12. 17:06 Privát üzenet
Engem nem jelentesz fel? Ork vagyok. Uruk-hai.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/12Időpont júl. 12. 17:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Téged meg bedoblak a cápák közé!

# 4/12Időpont júl. 12. 17:27 Privát üzenet

Ezek után, már kicsit félek, hogy engem is elküldesz a sunyiba, vagy trollnak titulálsz. De komoly válaszom a következő:

FANSZŐRZETET KELL TENNI A VÍZBE, AKKOR MŰKÖDIK!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/12Időpont júl. 12. 17:30 Privát üzenet
Bátor Tintanyúl nevű felhasználó válasza:

Én az egyetemen tanultam szpichológiát, és nem pont így kell csinálni. Az álommeditáció akkor működik tökéletesen, ha nem az ágy ALÁ teszed a vizet, hanem amíg alszol, az ágyad MELLETT CSOBOG.

Lehet egyszerű eszközöket fabrikálni a csobogtatáshoz, de a legegyszerűbb, ha valaki, miután elaludtál, a fejed mellett két pohárral vizet öntöget oda-vissza. Sőt! Ha egy kancsó vízbe óvatosan belelógatja a kezedet, az segíti a meditatív elmélyülést.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/12Időpont júl. 12. 20:47 Privát üzenet
Gézengúz-2 nevű felhasználó válasza:

Engem dobj a cápák közé Mihago! 174-es szintű hegyi-troll mágus vagyok, és imádom a friss, nyers cápamájat.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/12Időpont júl. 14. 14:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Menjetek ti mind a sunyiba, hülye trollok vagytok egy szálig! A fanszőrzetes ötlet mondjuk nem rossz, majd reszelek bele. Macskáé is jó, vagy muszáj saját?

# 8/12Időpont júl. 15. 06:04 Privát üzenet
Sajáttal is működik én már próbáltam nagyon sokszor, de az igazi az, ha a helyi plébános fanszőrzetét is sikerül megszerezni (nekem sikerült, de erről nem vagyok hajlandó beszélni), a sajátoddal keverve garantált a siker. Ezekre a hülye trollokra meg ne hallgass, nem képesek ezek semmit se komolyan venni!

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/12Időpont júl. 15. 06:35 Privát üzenet
"...és atomtámadás ellen is véd?"

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/12Időpont júl. 15. 07:48 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi akadályozhatja azt, hogy az akár Nobel-díjra is esélyes Széles-féle energiacella végre sorozatgyártásra alkalmas állapotba kerüljön?
Fejlet csillagközi utazásra alkalmas ürhajó? Igen létezik csak kormány tagadja és elhiteti velük hogy nicsenek de vannak még hozá olyan fejletek mint a mi filmekbe láttuk aki...
A személyes pontos horoszkópunk, képletünk alkalmas jóslásra vagy csak lehetőségeket mutat a jövőnkből?
Az Agykontroll mire alkalmas? Hol vannak a határai? Más elméjét lehet vele befolyásolni? Komoly válaszokat kérek.
Menyire állná meg az a feltételezés a helyét hogy, a piramis építéseknél igazából nem ''UFO''-k, hanem mi magunk (mármint emberek), képesek leszünk a jövőben időutazásra alkalmas gépet készíteni?
Debrecenben hol lehet illóolajok párologtatására alkalmas mécsestartót venni?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések a Parapszichológia rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!