Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A Szpí-erő vízzel kombinálva...

Mihago kérdése:

A Szpí-erő vízzel kombinálva alkalmas az álmok valósággá alakítására?

Figyelt kérdés
Még csak egy éve foglalkozom a Szpível, de már sikerült kisebb dolgokat elérnem vele. Például ételek ízét megváltoztatni. Azt olvastam, hogy vízmágiával, pl. ha az ágy alá vizet teszünk, a Szpí meditációja segít az álombeli eseményeket megvalósítani. Sikerült ez itt már valakinek? És mi van, ha rosszat álmodok, akkor segít a vízbe szórt vaspor, mint a normál vízmágiánál?

2019. júl. 12. 16:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem
2019. júl. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Troll vagy, feljelentelek!!
2019. júl. 12. 17:06
 3/12 anonim ***** válasza:
Engem nem jelentesz fel? Ork vagyok. Uruk-hai.
2019. júl. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Téged meg bedoblak a cápák közé!
2019. júl. 12. 17:27
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek után, már kicsit félek, hogy engem is elküldesz a sunyiba, vagy trollnak titulálsz. De komoly válaszom a következő:

FANSZŐRZETET KELL TENNI A VÍZBE, AKKOR MŰKÖDIK!

2019. júl. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Bátor Tintanyúl ***** válasza:

Én az egyetemen tanultam szpichológiát, és nem pont így kell csinálni. Az álommeditáció akkor működik tökéletesen, ha nem az ágy ALÁ teszed a vizet, hanem amíg alszol, az ágyad MELLETT CSOBOG.


Lehet egyszerű eszközöket fabrikálni a csobogtatáshoz, de a legegyszerűbb, ha valaki, miután elaludtál, a fejed mellett két pohárral vizet öntöget oda-vissza. Sőt! Ha egy kancsó vízbe óvatosan belelógatja a kezedet, az segíti a meditatív elmélyülést.

2019. júl. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Engem dobj a cápák közé Mihago! 174-es szintű hegyi-troll mágus vagyok, és imádom a friss, nyers cápamájat.
2019. júl. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Menjetek ti mind a sunyiba, hülye trollok vagytok egy szálig! A fanszőrzetes ötlet mondjuk nem rossz, majd reszelek bele. Macskáé is jó, vagy muszáj saját?
2019. júl. 15. 06:04
 9/12 anonim ***** válasza:
Sajáttal is működik én már próbáltam nagyon sokszor, de az igazi az, ha a helyi plébános fanszőrzetét is sikerül megszerezni (nekem sikerült, de erről nem vagyok hajlandó beszélni), a sajátoddal keverve garantált a siker. Ezekre a hülye trollokra meg ne hallgass, nem képesek ezek semmit se komolyan venni!
2019. júl. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
"...és atomtámadás ellen is véd?"
2019. júl. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!