Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi van ha valami olyat teszek,...

Mi van ha valami olyat teszek, amivel a karmám nem számolt?

Figyelt kérdés
Ha semmibe veszem a sorsomat, ha kikapcsolom a gyengeségemet, és csakis a bosszúra hallgatok, semmi más nem érdekel. Sem a következmény se semmi. Mi van ha olyat teszek amire a sz0ros sorsom vagy karmám nem számított? Ha olyat teszek ami nincs megírva? Én is megengedhetem magamnak hogy gonosz legyek és kegyetlen, ahogyan velem teszik és tették. Nekem miért ne lehetne? Ha nekik lehet..

2019. szept. 10. 09:34
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Akik nem hisznek ezekben, felesleges ide irkálniuk, senki sem kíváncsi rájuk!
2019. szept. 10. 09:37
 2/32 anonim ***** válasza:
95%

Csinálhatod nyugodtan, ebből lesz a karmád, s nem fordítva.

Minden amit / ahogy teszel, gondolsz már a karmád.

2019. szept. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
94%
Szóval igen, lehetsz számító,kegyetlen, gonosz, érzelemmentes ember, ...de az már a karmád része.
2019. szept. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Még csak gondolkodok rajta erősebben. Engem alázhatnak, mocskolhatnak, én meg ne reagáljak semmit? Éljem le a hátralevő életemet megtorlás nélkül? Mi lesz a sérelmeimmel? Átviszem a köv életembe a sérelmeimet, megint gyenge leszek és kihasználható? Bármit megtehetnek velem, én meg csak hagyjam?
2019. szept. 10. 09:51
 5/32 anonim ***** válasza:
91%

Igen, ez Is a karma része.

A céljukat el is érték, hiszen sikerült téged megbántani, rágodsz rajta és emészted magad.


Holott ők már rég el is felejtették.


De amivel te nem vagy tisztában,az az, hogy őket is ugyanúgy bántják alázzák, azért tudnak csak ennyit nyújtani egy másik embernek.

2019. szept. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
0%
Nem létezik a karma. Viszont maga a sors, igen létezik. Szóval az, hogy te mit teszel, az nem számít, hisz előre megvan írva! De az, hogy te rosszat teszek vagy éppen jót és te azt vissza kapod, na ez nem igaz. Tedd azt, ami neked jó. 😉
2019. szept. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
# 5 Hát nem felejtették el, folyamatosan sértegetnek, mintha félnének, hogy elfelejtem h mit gondolnak rólam. Nem értem, hogy ettől hogyan leszek én erősebb bármilyen szinten is. Akit igyekszenek minden erővel leépíteni, és lerombolni az önképemet, önbizalmamat, mindent, ami én vagyok. Mit tapasztalok meg én ezáltal? Mi hasznom lenne ebből? Ettől komolyan erősebb leszek lelkileg fejlettebb leszek a kövi életemben?
2019. szept. 10. 10:18
 8/32 anonim ***** válasza:
94%

Van karma és sors is, de sorsa nem sok embernek van, az már egy komolyabb inkarnáció.

Mivel ez a karma: A karma törvénye szerint minden cselekedetünk egy annak megfelelő következménnyel jár, illetve minden, ami történik a világban, az maga egy következmény, vagyis valamilyen oknak az okozata. A karma tágabb értelemben cselekedet, tett, mű. Minden tényezőre vonatkozik, ami a világban történik, és következménnyel jár. Vonatkozik az akciókra, reakciókra, általában a világ törvényei által irányított aktív természeti folyamatokra, eseményekre, az élettelen létezők hatásaira, az emberi és állati cselekvésre, de az embernél fejlettebb, magasabb szinten álló lények, istenek, szellemek megnyilatkozásaira is. Minden aktivitás, azaz ok okozatot szül, és minden ok előzőleg létrejött okozatból eredeztethető. Így jön létre az ok-okozati összefüggések végtelen hálózata.

Ebből máris adódik, hogy ha valakit jól pofán vágsz, az bizony valahogy vissza adja, csak mint egy példa írtam le, röviden.


Ha te, szeretnél így cselekedni, ahogy írod, akkor semmi más nem hat rád, csak az a közeg, ahol éppen vagy. Ha iskolába jársz, akkor várd meg míg vége és hidd el, megváltozik minden. A kamaszok szívtelenek tudnak lenni, ez van, majd az élet vissza adja nekik, hidd el.

Ha dolgozol, válts munka helyet. Ha viszont, alapból érnek atrocitások, akkor tanulj meg kiállni magadért. Lehet ezt kell megtanuld, kiállni önmagadért és normálisan, nem mint egy hadakozó fóka, ki csapkod ide - oda. Szóval csak ügyesen. Lehetsz intelligens bunkó is, nem csak alpári.

2019. szept. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
66%
Minden egyes pillanatban a karmád szerint teremted a valóságod, mivel a karma az maga az a tudati állapot, ahogy a világot érzékeled, és persze megteremted. Nem valami rajtad kívülálló kozmikus erő, ahogy gondolod.
2019. szept. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

5- is vagyok.


Nézd nyugodj le egy kicsit.

Tudom hogy rossz.

Ebből a dologból mit kell megtanulnod?


A reakciodat. Azért csinálják mert látják hogy téged húznak. Bosszantanak.

Gondolom jókat nevetnek rajtad.


Egyszerű. Ne reagálj. Vagy tudj rajtuk nevetni, vagy pedig még se halld.


Amikor nekem a szemebme mondták a szemetsegeiket, a szájukat néztem.

Ahogy mozog. Komolyan mondom olyan nevezhetnekem volt.

Aztán abba hagyták mert látták hogy én nevetek rajtuk.


Amikor még a hátam mögött beszéltek, úgy hogy halljam az meg azért nem érdekelt, mert pont oda való a temajuk ahol beszélik.

A hátam mögé.


Sosem szabad ezekre a dolgokra reagálni.

Mert pont ezért csinálják.

Amikor velem csinálták ezt , úgye kinevettem őket, aztán meg jöttek utána nyalizni...


Akkor még szanalmasabbnak láttam őket.


Hát engem egy idióta sem fog felboszantani, az biztos.

2019. szept. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!