Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért hoz össze a sors ilyen...

Miért hoz össze a sors ilyen emberekkel és miért vagyok akkor azon a helyen ahol kell lennem?

Figyelt kérdés

Vmikor egy belső hang mondja menjek erre...


Ezek miért vannak!?

Valaki magyarázza meg nekem

(akár privatba is)

Koszonom :)



2019. okt. 14. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen emberekre asszociálsz, amikor azt mondod, hogy "ilyen" emberekkel? Nem ismerjük pontosan a gyökereinket, viszont ha már világra jöttünk, (legalábbis én így érzem) bennünk van egy belső késztetés, hogy jobbá tegyük azt. Mindig többet, jobbat, nagyobbat. Illetve, ha kétfelé lehetne osztani az emberiséget, akkor az egyik fele lenne az ilyen életfelfogású, a másik fele pedig, aki a már kitaposott ösvényen maradván nem gyarapítana, csak fenntartaná vagy felélné az eddig megtermelt javakat. Mindenkinek van belső hangja. A fejünkben hozzárendelődnek a szavakhoz is hangok. Tulajdonképpen magunkban beszélünk anélkül, hogy hangot képeznénk. (Nagybetűkkel írom, hogy SZERINTEM.) A belső hang is te vagy. De nagyon figyelj a belső hangodra, mert hamar el tud sötétedni. Ha észreveszed, hogy mindenre valami rosszat mond, próbáld megmagyarázni saját magadnak pozitív indokokkal ugyanazt a fejleményt. Mintha meg akarnád győzni magad. A belső hangodra csak akkor hallgass, ha jót mond. (Látni fogod majd, hogy a válaszíró 51%-ban szokott megbízható válaszokat adni. Az nem véletlen. :D Kicsit elbagatelizáltam az utóbbi időkben a válaszadásokat.)
2019. okt. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
azt jelenti, hogy hajlamos vagy a tudathasadásra, esetleg megszállt egy démon
2019. okt. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az "ilyen" az milyen?

Ha számodra kényelmetlenek is, akkor is elősegítik tanulásod - ha jól kezeled a szitut.

2019. okt. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Ha hangokat hallasz szerintem menj el egy pszichológushoz mert nem természetes dolog ez. És nem sértésből mondom hogy "mekkora bolond hangokat hall" hanem tényleg azért mondom mert ez valami mentális baj lehet.
2019. okt. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó .... koszi 😂😂😂
2019. okt. 14. 23:23
 6/11 anonim ***** válasza:
Márpedig ne menjen cihológushoz. Én is szoktam hallani hangokat néha, nehezebb helyzetekben. Pl. valakivel beszéltem és azt mondta a hang, hogy vigyázz, veszély, csapda. Később kiderült, hogy igaza volt a hangnak. Jó erősen hallottam bent, de nem értettem, mert bíztam benne az illetőben. Nem árt odafigyelni a belsőhangra.
2019. okt. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A probléma megoldásának első lépése ha belátod hogy probléma van tehát ne mondd hogy nem kell pszichológus. Sőt ha te ilyeneket hallasz csatlakozhatnál a kérdezőhöz mert tényleg nem normális dolog
2019. okt. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Sztem tenyleg menjetek pszihiaterhez, ez a skizofrenia tunete.
2019. okt. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

???

Nem értem. Milyen választ vársz? Azt is megkérdezed, hogy mennyi 0+0?


4#, a normális szót úgy korcsosítod, hogy átlagos. Ezt megértem, bár itt a normális inkább degeneráltat fejlettlent jelent.

De azt még égy sem, hogy miért lenne ez mentális betegség? Én már beszélgettem őrangyallal, nagyon érthetően. Más okokból csináltam hivatalos teszteket, sok órányit, több alkalommal, amik azt mutatták, hogy átlagos mentális orientációim vannak.

Nagyon picinyke még az elméd, és még azt hiszed, hogy aránylag okés. Kórosan képzelgő vagy, és még csak nem is tudsz róla. Őrült vagy, masszívan pszichiátriai beteg, és még is egy ismeretlent küldenél elmedokihoz, miközben semmi abnormálisat, sőt egy eléggé nagy pozitívumot tudtál meg róla.

Mondhatnám, hogy fura vagy, de a komplett elmebaj, őrültség magyarázza a furaságodat.

2019. okt. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Előttem válaszoló:

Adj már nekem is a kábsziból amit szívsz mert ahogy lenézem brutális lehet :D Őrangyal és még beszélgetsz is vele? Te neked még nagyobb a problémád mint a kérdezőnek.

Komolyan nem tudom a magad fajta emberek honnan szedik ezt a sok bődületes baromságot. Hogy beszélgetnél már egy őrangyallal? :'D Honnan veszed hogy őrangyal akivel beszéltél? Használd már az agyad ha még a beteg agyszüleményeid nem tették ezt lehetetlenné. Igen is pszichológus kell a kérdezőnek is mert ez a skizofrénia egyik jele, neked meg valami komoly segítség kell

2019. okt. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!