Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Van más is aki megbánta hogy...

Van más is aki megbánta hogy erre a világra megszületett? Hogy lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
Hogy élni kell, mindig csinálni valamit. Dolgozni, na azt utálom a legjobban. Nagyon szar minden.

2019. okt. 21. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%

voltam már páron de ez a legjobb

a szíriuszon mindenki rasszista és nemlátják szívesen a terraiakat (az a föld)

a centaurin mindenki cigány, csak akkor jó ha vasat akarsz gyűjteni a tesókkal.

A herkules-halmaz meg túlvan népesedve, kevesebb levegő jut az embernek mint kínában

2019. okt. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

"Nagyon szar minden." Az élet teljességéhez képest nagyon kevés lehetőséget éltél még meg, és csak azt láthatod a keveset láthatod ürülékkel bekentnek. Pedig ez az ürülék a szemüvegeden van, amin keresztül azt a keveset látod a világból.


Leveheted a széklettel összemaszatolt optikád, és élhetsz máshogy is. Erre gondoltál már?


Javaslom, tanulj meg küzdeni, rád fér.

2019. okt. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Határozottan igen. Az egész csak egy szenvedés. És még az a vicces hogy életben tartanak. Nem hogy inkább engedélyeznék az eutanáziát nem. Meg papolnak arról hogy az öngyilkosság nem megoldás a problémákra. Szerintük. Egy egészséges embernek valószínűleg nem. És még vannak olyan emberek akik azzal használnak ki hogy nekik is vannak problémájuk. Egyszer ki írtam egy kérdést hogy mi lesz ha veszek egy fegyvert öngyilkosság céljából. Erre meg valaki oda írta hogy nem kerülök börtönbe de le fognak beszélni róla. Mégis miről? Hogyan? Sehogyan. Kár hogy Magyarországon nem legális az eutanázia. Egy orvos,egy pszichológus,egy terapeuta sem tudott olyat mondani ami miatt érdemes élni ezen a világon. Ennyit erről. Az emberek csak annyit tudnak oda bökni a másiknak hogy menjen el pszichológushoz,szedjen antidepresszánst. Holott. Nem segít semmit sem. Sőt. Betompultam tőle rendesen. Megtenni meg azért nem tudom mert folyton megakadályoznak. Másoknak így fog fájni úgy fog fájni. De a másikat nem nézi csak saját magát. Már rosszul vagyok rendesen az élettől. Egyes emberek nem tudják felfogni hogy az ember nem akar élni ebben a társadalomban. Papolnak az élet szépségéről és jóságról. Nem tudott még senki sem olyat mondani amiért érdemes élni. Én már rég megtettem volna ha nem lennének orvosok,nem lennének önző emberek akik csak a saját fájdalmukban élnek,és megállítanak amikor épp készülök rá. Joga van az embernek eldobni az életét,ha nem akar élni akkor nem akar. Nem az a megoldás hogy teletömjük gyógyszerrel.
2019. okt. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is szedtem gyógyszert régen, agresszív lettem tőle. Csoda hogy sehol sem vertek meg.
2019. okt. 21. 19:21
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem e miatt utálom, hanem más miatt. Amúgy meg nem kértem, hanem kaptam egy életet.

Hogy lehet feldolgozni? Önképzéssel talán jóban lehet az ember a világgal.

2019. okt. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Igen.


Nehezen.


Várom a világvégét! :)

2019. okt. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Én igen. Pont abba a korszakba születtünk ahol a technológia eljutott arra a szinten hogy az ember kényelmesen élhessen és minden információhoz nagyon gyorsan hozzájutunk. Ez mind szép és jó viszont emellett az emberek egyre értéktelenebbek és néha szégyenlem hogy ebbe a fajba tartozok én is, még akkor is ha én nem olyan vagyok mint a többség. Néha már rosszul vagyok hogy mennyire patkányok tudnak lenni az emberek. Ez szomorít el igazából. Látni ahogy az emberiség és a világ haldoklik
2019. okt. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Kotelesseged van. Erre lettel teremtve.

Vagy onzetlenul elsz (masokon kenyszer es kenyszerites nelkul segitesz) vagy onzoen.

valamelyiket elobbre helyezed. az onzesert buntetes jar, Szubjektiven persze sokan mazoistak vagyis a rosszat tartjak jonak, attol boldogok, pontosan ha oket eri akkor (is).


Ha hiszel reinkarnacioban, karmaban, vagy lelekben, Istenben (valami orokkevaloban)

stb. Lehetne sorolni. Akkor szerinted a koteleseged (fent irtam mi az) helyett jobb visszaelned a szabadsagoddal (szabadakarat)? Valalva a buntetest vagy abban hinni hogy nem lesz vagy pedig hogy jutalom jar a rosszert (bunert)?


Olvasd ezeket az alapmuveket amikor teheted:

Bhagavad Gita - Vekerdi Jozsef

Tao the King - Tokei Ferenc

4 Evangelium (Mate, Mark, Lukacs, Janos) - Karoli Gaspar

hittol - hitetlensegtol fuggetlenul ami vilagosan ertheto szamodra azt ertsd meg, a tobbi raer mikor erthetove valik kesobb


Xy4

2019. okt. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Párszor én is voltam így, + a mi a lópikula van?

miről szól az élet hierarchiáról, háborúkról, vagy megbékélésről, megvilágosodásról?


én átértékeltem a dolgokat, miért kell dolgoznom, mit akarok elérni és ahhoz mire van szükségem. És ezzel megbékéltem a dologgal. Ha elérem amit akarok, akkor is csinálni fogok valamit és lehet többet dolgozok majd, mint előtte..De legalább nem másért (a munkáltatóért, cégért, álmokért) hanem magamért és a szeretteimért.


Ha megnyugtat van egy közösség akik mindentől mentesek...

Sosem dolgoznak (bár előtte sokat tették), nem csinálnak semmit (ki több ki kevesebb ideje), mégis részesülnek bizonyos módon az adófizetők pénzéből...

és még csak nem is élnek.

Bocs, nem tudtam visszafogni, bár az élet gyakorta gáncsot vet, nem olyan borzalmas, csak ülj ki valahova, személyes kedvenceim a betonból kinőtt pitypangok, fűcsomók. Ha bennük ekkora az élni akarás pont egy fűcsomó körözzön le?Ami leküzdötte magát a betonon, napi szinten összetapossák, mi munka mi kitartás ez?! És az a zöld izé legyen jobb nálam, mikor azt eszem, ami őt eszi?!?!

(oké, lehet fura lett, de tényleg elcsodálkozok, (ha van időm kikapcsolni), hogy az élővilág mennyit küzd, szenved, harcol a túlélésért, mégis káprázatos és gyönyörű. Ehhez képest mi...)

2019. okt. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hogyan lehet megbánni azt, amit nem ő tett, nem tehet arról, hogy bekövetkezett?

Hozzáteszem, hogy akaratlagos halva születés sincs.

2019. nov. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!