Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi a szcientológia, és mi a...

Mi a szcientológia, és mi a lényege?

Figyelt kérdés

#szcientológia #lélek megmaradása
2019. nov. 3. 10:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Felfedje a pszichiátria igazi arcát. A pszichiáter "orvosokkal" együtt. (Nem vagyok schientológus,vagy hogy kell írni.)
2019. nov. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
A lehúzás, hogy minél több pénzt hagyj ott nekik ilyen-olyan hülyeségek miatt. Tudom, volt dolgom velük.
2019. nov. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Ezt azért mondja hogy ne hidd el amit mondanak. Bár így is egy retek társadalomban élünk. Nem lepődök meg.
2019. nov. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Agymosás, lehúzás, ördögi körbe kerülés. Kerüld messzire.
2019. nov. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Szekta szemét,amikor belépsz fizetned kell,megosztanod amid van utána pedig világturné a marketingért...felejtsd el..
2019. nov. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%
Osho biztos tudná mi a lényege, eléggé átlátott a képmutató társadalmunkon.
2019. nov. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Ha komolyan érdekel, itt válogathatsz az ismertetéséből:

[link]

.

Röviden: a szcientológia az L. Ron Hubbard sci-fi-író által kitalált és kidolgozott elképzelések és hitek rendszere.

Kitalált és annyira kidolgozott, mint a Hupikék törpikék.

2019. nov. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 D-Mano ***** válasza:
78%

A szcientológia egy szekta. Állítólagos célja az ember elméjének, tudatalattijának megtisztítása a káros mintázatoktól, ezáltal lelkileg boldogabbá, testileg egészségesebbé és értelmileg fejlettebbé tenni. Erre a dianetika módszerét alkalmazza.


Vallási szempontból: Itt a földi történelem egy ősi idejében lenyelte az embri lelkeket valami nagy asztrális lény, így a földet lélekbörtönné téve. A szcientológia útját követve ordokat vagy orgokat vagy valami hasonló szóval illetett spirituális pontokat gyűjthetsz a spirituális fejlettséged tükrében.


És akik elég pontot szereztek, azokért, ha jól emlékszem, eljönnek nálunk fejlettebb lények vagy földönkívüliek vagy kik, és kiszabadítanak minket innen.


A dianetika részt, azt pontosan tudom, hogy működik, mert a róla szóló könyvet régebben elolvastam. A szcientológia többi vallási részéről nem vagyok biztos, de én ilyeneket olvastam.


Ami biztos, hogy ha egy vallási szervezet ennyire a karmai közé akar szorítani a belépésem esetén, akkor én inkább kerülnék a pokolra, mint egy ilyen szektához, ugyanis még a pokolból is könnyebb szabadulni, mint egy ilyen szektából.


Ha érdekel a téma, az nem baj, de be ne dőlj nekik. Nagyon veszélyesek az ilyen szekták.

2019. nov. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

A hit börtöne! Szekta

[link]

2019. nov. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%

Egyszer volt hol nem volt az L. Ron Hubbard.

Addig mondogatta hogy: Megakarsz gazdagodni? Alapíts egyházat!!!


Míg aztán meglévő filozófiák és tudományos elméletekből összeollózott egy vallást aminek valami végtelen nagy hülyeség a vége.


Röviden ennyi. Ha szükséged van arra hogy valaki lebeszéljen róla írj privátot mert tovább is van!

2019. nov. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!