Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ijesztő dolgokat mondtam...

Ijesztő dolgokat mondtam alvás közben, mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Az egészet ott kezdeném,kiskoromban elvesztettem édesapám,és ezek után vette észre édesanyám,hogy álmomban beszélek.Például:Amikor még Jézusnál voltam még tiszták voltak kezeim.Majd ezekután elmondtam egy számunkra teljesen ismeretlen utcát és házszámot,majd közöltem,hogy ott kell meghalni,részleteztem annyival,hogy az adott címen magas fák vannak.Ekkor lehettem 3-4 éves.

Mindez édesapám elvesztése miatt az agyamnak valami feldolgozási folyamata lenne,vagy több állna a háttérben?



2019. dec. 2. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden álom a nappali élmények feldolgozása, de nem kell nekik nagy jelentőséget tulajdonítani. Mégis milyen háttérre gondolsz? Képes vagy ezen rágódni másfél vagy ki tudja hány évtizeddel az álom után?
2019. dec. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Igen, jól látod. Feldolgozatlan kisgyermekkori trauma és gyász van a háttérben, amiatt vagy ilyen erősen zaklatott.
2019. dec. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Ha nem súgná a belső éned az utóbbit nem tetted volna fel a kérdést..és igen több áll a háttérben..egy 3-4 éves gyerek még nem traumázik valaki elvesztésén,mert közelebb áll a forrásenergiához ezért is vannak nyitva a csatornái..hallás,látás,tudás,amikor elkezdi leválasztani erről a forrásról a közvetlen környezete,ovi-suli akkor kezd félni bármitől is ami 30 éves korára csúcsosodik ki...

Az álombeli szöveg nem egy 4 éves "összerakom a transzformerszt anyu meglátod" színvonalú hanem üzenet jellegű,akár a édesapádtól,felsőbb énedtől,lehet válogatni széles ott a választék...

"Amikor még Jézusnál voltam,tiszták voltak a kezeim" ez kétesélyes,de szerintem a kristálycsakra megfelelő működésére és az energiacsatornák tisztaságára utal..a kristály a mostani szívcsakra...pl. ha megütöd magad azonnal odakapod a kezed és megsimized...ez a sejtemlékezet,régen mindannyian energiagyógyítók voltunk,odaát pedig mégtöbbek vagyunk...

Azt a címet én a helyedben megnézném magamnak..

2019. dec. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én meg azt hittem, hogy 7 órakkor meghalunk és egy pillanatra, hogy 300-nál nincs nagyobb szám.
2019. dec. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Majd ezekután elmondtam egy számunkra teljesen ismeretlen utcát és házszámot,majd közöltem,hogy ott kell meghalni,r"


Apukád elment az ismeretlen címre meghalni ? Miután odaért leült az ajtóba és azt mondta, már nyugodtan elmehetek és kilehelte lelkét?

2019. dec. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!