Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek mit vihetünk...

Szerintetek mit vihetünk magunkkal a másvilágra, ha meghalunk?

Figyelt kérdés
Néha álmomban rájövök , hogy álmodok,és el akarok onnan hozni az ébrenlétbe ottani dolgokat, sose sikerül persze.Innen van a hasonlat,a halálba mit vihetünk vajon? Lehet az élet is csak egy álom ,és a halál az ébredés?

2019. dec. 9. 21:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%

A halál nem az élet végét jelenti, csak egy létállapot változás, melynek során a Lélek megszabadul a fizikai testétől.

Vagyis csakis lelki erényeket tudunk magunkkal vinni, szerintem.

2019. dec. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Megszabadul a testtől ,ez olyan mintha nem szem szeretné. Mi a lelki erény szerinted?
2019. dec. 9. 21:41
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
A szokásainkat...
2019. dec. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%

Halálkor haszontalanná válik a Lélek számára a test, ezért szabadul meg tőle.


Erények: becsület, tisztelet, alázat, bölcsesség, hűség...

2019. dec. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
74%

Ha szeretjük a mákos rétest, a túróst viszont nem, akkor ezek is továbbmennek.

Minden amit kötünk magunkban + vagy - oldalon az továbbmegy...

2019. dec. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%
A lelki erények a lelki fejlődés eredményei.
2019. dec. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
A valódi lélek nem fejlődik. De még csak nem is létezik, mivel nem jött létre... Ami már eleve teljes, annak nincs tovább hova fejlődni.
2019. dec. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vinned semmit csak magadat biztos ott is meg lesz minden amit akarsz
2019. dec. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Egy"én"ként fejlődünk. Látszólag. Amikor az oviban kialakul a személyiség, majd valaki azt mondja "én" a mákos rétest szeretem. De honnan jön ez a hajlam? Hát korábbi inkarnációkban az adott dologgal kapcsolatos azonosulás hozta létre. Minél erősebb az azonosulás, annál jobban szereti majd újra valaki a mákos rétest. Ami fontos hogy amit utálunk pl túrós batyu, az is kötve van, és legközelebb is utálni fogjuk.. Amíg fel nem oldjuk az azonosulást.

Maga az "én" az ego és úgy az egész személyiség ilyen különböző erősségű duális mintázatokból áll, illetve ezek valószínűségei mentén alakul ki.

A belső mag, ahonnan jön az nem létezik. Az maga az egység. Amikor a tudat ráébred hogy benne van az egység, mert félre tudja tenni a duális kötéseket, akkor véget érhet az út.. Ami valójában soha nem is létezett ..

2019. dec. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Folyamatosan egységtudatban élsz, vagy esel még kétségbe?


Üdv

2019. dec. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!