Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Létezhet valójában olyan...

Létezhet valójában olyan amikor a lélek mély meditációs állapotban kilép a testből, majd rövid távollét után visszatér bele?

Figyelt kérdés
Vagy csak filmekben lehet ilyen?!
2020. jan. 7. 18:52
1 2
 1/11 gublug ***** válasza:

Minden mese fele igaz.

Igen, van ilyen.

Minel edzettebb a tudatod, annal komolyabb helyekre latogathatsz el es annal tovabb is kint tudsz maradni.

2020. jan. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Kicsit off, de ez hogy működik egész pontosan? Én véletlenül találtam ide ehhez a kérdéshez. Rendesen lehet mászkálni, mint egy szellem, vagy hogy értitek?
2020. jan. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

alvás közben is előfordulhat. Ez egy illuzió, de annyiban valós, hogy olyat láthatsz csukott szemmel, amiről egyébként nem tudhatnál. Azaz pl valaki vendégségben van nálatok, akik később érkeztek, mint hogy te elaludtál. A tobozmirigy rendellenes (vagy nem rendellenes) működéséhez köthető a jelenség.


Egyszer volt nekem ilyen alvás közben.

2020. jan. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 gublug ***** válasza:

A magyarazat amit itt a forumon olvashattok nagyban fugg attol, hogy ki milyen kultura szerint magyarazza a tudast.


Keleti (hindu/buddhista) szerint kulonfele letsikok/dimenziok/bardok vannak, s ezek kozott megtalalhatoak a mennyek is es a poklok is (mindegyikbol tobb van), illetve a krisnasok szerint kulonfele 'loka'-kra is ellatogathatsz (spiritualis bolygokra), stb stb.


A dolog igy van, igen, oda mesz ahova akarsz ha megvan a megfelelo tudasod, felkeszultseged, stb.


Olvassatok a hindu es buddhista jógik bardóutazasaikrol, illetve bardo tanitasok kozben es halalrol/haldoklasrol szolo konyvekben is vanak ilyen sztorik.


Most csak tomoren irtam.

2020. jan. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem az egész lélek, hanem egy része tudja elhagyni a testet ilyenkor.
2020. jan. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 gublug ***** válasza:

5-os: ez megint csak hagyomany/kultura mondja meg.


Tehat amikor itt vk leirja a velemenyet, hozza kene fuzni h melyik hagyomany/modszer/vallas/kultura szerint magyarazza, hogy a kerdezonek egyertelmu legyen!!!

Mert ha mindenki csak a magaet mondja akkor nyilvan egymasnak ellentmondo valaszok johetnek ami a kerdezonek nem segit.

Ezert kene pontosan leirni h honnan az info.

2020. jan. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6

5-ös vagyok. Az ősmagyar vallás szerint van így. De a kérdező olyan kérdést tett fel, amire nincs egyértelmű, bizonyítható válasz.

2020. jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy úgy fogjuk-e fel, hogy ilyenkor a lélek hagyja el egy időre a testet, attól függ, hogy ki mit ért lélek alatt.
2020. jan. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 gublug ***** válasza:

7-es, koszi.

Es nem baj. Mi azert torekedjunk a profizmusra.


8-as:

Igy is megkozelithetjuk. ;-)

2020. jan. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Let's get high...
2020. jan. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!