Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Kérdésem a következő lenne,...

Kérdésem a következő lenne, szerintem ez ő az ikerlángom, de kérlek erősítsetek meg!? A többi lent

Figyelt kérdés

2020. jan. 14. 15:55
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Kérdésem a következő lenne, szerintem ez ő az ikerlángom, de kérlek erősítsetek meg! Első találkozás, megmagyarázhatatlan élmény megláttuk egymást és mint a villámcsapás külvilág ki és csak mi ketten vagyunk (egy bálon találkoztunk), olyan érzésem volt és úgy viselkedtünk egymással mintha ismernénk már egymást, minden természetes volt, ragaszkodás a másikhoz, szeszualitás nem egészen úgy volt ahogy lenni kellett volna (katólikus, tehát hézasság előtti sex kizárt, vagyis már nagyon hajlott rá) de a petting is felért majdnem egy szeretkezéssel, de a túlzott szexualitás miatt egyről a kettőre kilépett a kapcsolatból ok nélkül, vagyis tudom, mert már nagyon izott a levegő közöttünk és már nagyon ott volt a szeretkezés gondolata de inkább kilépett a kapcsolatból és azóta csak menekül. Beszélni nem tudok vele mert nem akar, de viszont érzem magamba mintha ott lenne velem. Nagyon rossz nem tudok ezzel az érzessel mit kezdeni, de érzem hogy ő az igazi. Rosszul gondolom vagy van benne realitás? 24/F
2020. jan. 14. 15:56
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is ő az.
2020. jan. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
12%
Nincs ikerláng, mert minden tudattartalom csak illúzió, és csak a különböző tudattartalmak hasonlítanak.
2020. jan. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Sajnos egy olyan lány ő aki nehezen bízik meg valakibe és ezt mondta is, nekem is nehezen de kezdett megnyílni de tényleg nem értem előző nap még együtt másnap meg szakított indok nélkül.
2020. jan. 14. 16:23
 5/19 anonim ***** válasza:
55%

Nem ő az ikerlángod.

De ez nem számít.

2020. jan. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem ő az, ha az lenne, együtt lennétek.
2020. jan. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Nincs ikerlányok, úgyhogy nem az.
2020. jan. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Ikerlányok :) szóval ikerlángok :)
2020. jan. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Csak olvastam róla, hogyha van még valami amit meg kell tanulnunk akkor azt külön kell megtennünk hogy újra össze tudjunk jönni, akkor ezekből a jellegű cikkekből mennyi igaz?
2020. jan. 14. 18:33
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
Hülyeség! Azért írok neked, mert segíteni akarok. Én 3!!! évig ringattam magam ebben az illúzióban, a másik fél pedig -hoppá!- megházasodott. NE pocsékold az idődet, ne higgy el minden hülyeséget! Aki veled akar lenni, az keresi a kapcsolatot, nem bujkál. A többi hablaty.
2020. jan. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!