Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Kobe Bryant/NBA/kosárrajongók!...

Kobe Bryant/NBA/kosárrajongók! Mi a véleményetek ezekről az anomáliákról és hátborzongató egybeesésekről?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=PJ7zA4lZJcY

Amikor felragad a labda 24-et mutat a számláló. Még egy kis számmisztika:

* a bíró 26-os mezszámot visel: 26-án halt meg Kobe hétfőn

* 41-es számú játékos szedte ki a labdát: 41 évesen halt meg Kobe

* 10:59-nél ragadt be a labda: 10+5+9=24 => Kobe mezszáma


Csak én gondolom, hogy sokkal inkább lehet őt Istennek nevezni, mint egy Jézus nevű fickót, akiről csak kamu feljegyzések születtek és semmi bizonyíték nem volt arra, hogy csodákat művelt volna.



2020. jan. 27. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Bolond vagy. Ezt meg remélem le is szedik.
2020. jan. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Semmi , megmurdelt és cső .
2020. jan. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Ha a moderátorok leszedik az a gyk szégyene
2020. jan. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
56%
Utolsó egy féreg vagy a szám"misztikád"dal együtt.
2020. jan. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különös nincs benne. Egy elég jó kosaras volt, aki több százszor járt a pályán, ezekhez összesen több ezer szám köthető. Magától értetődik hogy a rengeteg szám között lesz néhány megegyező is.
2020. jan. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#1: Te önjelölt moderátor. Mondd már meg mi a baj vele. Nyugodjon békében természetesen. Csupán arra voltam kíváncsi, hogy nem tartjátok-e ezeket erős földöntúli jeleknek tudvalevőleg, hogy egy hatalmas ember távozott közülünk.
2020. jan. 27. 22:52
 7/10 anonim ***** válasza:

Most akkor 26-án halt meg vagy hétfőn?

Sztem vasárnap 26-án..😂

2020. jan. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Cartman?
2020. jan. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy én ezt a helikopter balesetet sem értem. Ha a pilóta figyelmeztette Bryantet hogy az időjárás veszélyes lesz akkor minek szálltak fel a helikopterre?
2020. jan. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Olyan nincsen, hogy hatalmas ember, mindenkit utolér a halál.. a különbség ott van, hogy mennyire fogadja el ezt és aggódik emiatt ..


Misztikát mindenben lehet keresni, nem lényeges, a lényeg legyen az ember békében magával és legyen vidám, akár jó idő van, akár rossz idő (nem csak időjárásra gondolva.)


Bryan-t és a többi elhunytat illetően pedig, annyit lehet és kell tenni, hogy kérni és imádkozni a Jóistenhez, hogy a lelkük legyen békében.

2020. jan. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!