Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Létezik olyan hogy 0 karmás?...

Létezik olyan hogy 0 karmás? Vagyis valaki aki csak most kezdte ezt a marhajó körforgást?

Figyelt kérdés

És miért keveredett bele? És hogy szállhat ki ő vagy bárki???


Hol a vészkijárat?


2020. febr. 20. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Sehol nincs "vészkijárat„,de majd egyszer lessz nyitott nagykapu.


A bibliai végső megváltás meg iyesmi.

2020. febr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs "Én", ami valamikor elkezdett volna valamit.

Maga az "Én"-be vetett hit a karma, és az csak "Én" szenved, csak az "Én" akar elmenekülni a vészkijáraton, csak az "Én" hisz bármiben is.

Szabadulj meg az "Én"-től, és megszabadulsz a szenvedéstől.

2020. febr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Wow máris két megközelítés, az #1-es a keresztény, a #2-es a Buddhista :)

A karma - kis túlzással - kb. sorsot, előre megírt jövőt jelent. Nincs olyan hogy 0-ás, mert az életed most is zajlik , történnie kellett "dolgoknak" hogy most itt legyél.

2020. febr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A legtöbb reinkarnációs tan szerint nem emberként kezdesz, hanem valamilyen alacsonyabb létformában: leginkább féregként.

Aztán szépen végigmész az egész állati hierarchián.

Szóval bőven van előéleted, ne félj.

2020. febr. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#3

Nem vagyok buddhista. Sose követtem egyetlen vallást, ideológiát, iskolát, irányzatot sem. A tapasztalataimról beszélek, nem pedig arról, amit valahol olvastam.

Olyan súlyos depresszióban és szorongásban szenvedtem régen, hogy még a boltba is rettegtem lemenni. Ez a hatalmas mértékűre duzzadt szenvedés rákényszerített arra, hogy megszabaduljak az "Én"-től, ami a szenvedés minden forrása. A szenvedés a legjobb tanár a világon.

2020. febr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1#-vagyok én sem vagyok keresztény,csak ez a logikus.
2020. febr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!