Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Valakinek sikerült már az...

Valakinek sikerült már az asztrálutazás?

Figyelt kérdés

Milyen technikát alkalmaztok? Hova mentetek el, mit csináltatok?

Komolytalanok ne írjanak.


2020. febr. 21. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Én elutaztam vele egy másik dimenzióba. Úgyis mondhatnám, hogy felemelkedtem. Most is onnan írok.
2020. febr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

#1


Komolytalanok ne írjanak nem hallod?!?!

2020. febr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Teljesen mindegy ki mit mond, halucináció is lehetett meg hazudhatja is...


Próbáld ki! Neked sikerül?

2020. febr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Nincs asztrál utazás, mivel a valódi lényed a tér fölött áll, így utaznia sem kell sehova, mivel mindig ott van mindenhol (és mindenkiben). Ő maga hozta létre a teret. Miért lenne alárendelve valaminek, amit ő maga hozott létre? Azért hiszel az asztrál utazásban, mert azonosulsz az én illúziójával, és azt hiszed, hogy te egy Univerzumtól elkülönülő individuum vagy. Pedig nem. Te maga vagy az Univerzum. Te vagy minden és mindenki.
2020. febr. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3: próbálgatom, de szeretnék új technikákat is kipróbálni.

4: én erről teljesen máshogy gondolkodom..

2020. febr. 21. 13:59
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

#5

Na igen, épp maga a gondolkodás hozza létre az ÉN illúzióját. Vagyis nem egészen a gondolkodás, hanem a gondolkodással való azonosulás. De ha nem azonosulnál a gondolkodással, akkor nem is gondolkodnál semmin. Az elmédet nem felesleges gondolkodásra használnád, hanem arra, hogy ha meg kell oldanod valami feladatot, akkor azt megold.

2020. febr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem már sokszor, de nem technikák gyakorlásával, hanem teljesen spontán szoktam elindulni. Kb. 4-5 havonta egyszer fordul elő.
2020. febr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem csak az ausztrál utazás
2020. febr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!