Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A Szaturnuszi bizottság felel...

A Szaturnuszi bizottság felel a földi lelkek inkarnációjáért?

Figyelt kérdés
És állítólag azoknak is tőlük kell engedélyt kérni, akik más bolygóról szeretnének ide inkarnálódni a Naprendszerbe, a Földre. Kik lehetnek ők? Gondolom nem fizikailag léteznek, hogyha lelkekért felelnek és őket igazgatják. De akkor vajon hogyan és miért köthetők a Szaturnuszhoz, és miért pont oda?
2020. márc. 15. 09:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
38%
Forrásmegjelölés?
2020. márc. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Több helyen is olvastam meg videóban is hallottam. Valami lehet ott.
2020. márc. 15. 09:52
 3/20 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem bizottságnak hívják, hanem tanácsnak, de a lényeg szempontjából ez mindegy.
2020. márc. 15. 09:54
 4/20 anonim ***** válasza:
23%

Egyes vagyok.


Több videóban láttad és több helyen olvastad? Hm. Értem. Köszönöm.


Nincs több kérdésem.

2020. márc. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Miért, mit vártál? Ha nincs erről véleményed, akkor nem is kell ide írnod semmit. Nem is könnyű erről írni, ez egy speciális téma.
2020. márc. 15. 10:42
 6/20 anonim ***** válasza:
A földi lelkek inkarnációjáért SENKI sem felel. A lélek maga választja meg odaát a következő életéhez szükséges karmát, amihez Isten segít. Ennyi.
2020. márc. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
47%

"speciális téma" 😆

Pont mint a Hófehérke és a hét törpe... 🤣

2020. márc. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

#6 Akik erről beszélnek és írnak, azok nem az ujjukból szopták ki, tehát őket kéne erről kérdezni, valami lehet ebben.


#7 Ugye nagy a kísértés? Tudom, hogy itt lábatlankodtok ebben a kategóriában, és várjátok, hogy lecsapjatok a magas labdákra.

2020. márc. 15. 12:27
 9/20 anonim ***** válasza:
33%
Kérlek bizonyitsd csupán a lélek létezését. Ja hogy nem tudod, tehát egy ostoba fikció van hiszel? Olyan káááár... 😂
2020. márc. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Most mit kötekedsz itt? Ha nem hiszel benne, mit keresel itt? Hogy kötekedjél? Egyébként vannak bizonyos dolgok, amikből következtetni lehet a lélek létezésére, aki nem hisz benne, az az ő dolga. Mindenki abban hisz, amiben akar. De miért nem lehet egymást békén hagyni? Illetve megfigyeltem, általában az ilyen magadfélék nem hagyják békén az ezoterikus szemléletű embereket.
2020. márc. 15. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!