Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért nem tudom elfelejteni...

Miért nem tudom elfelejteni őt és miért hiányzik ennyire?

Figyelt kérdés

Van valaki akit igazából személyesen nem ismerek , csak online voltam vele kapcsolatban, teljesen ártatlanul, felszínesen, mert külföldi és teljesen mások az életkörülményei mint nekem. De nagyon kötődöm hozzá mégis ! Az a furcsa érzésem hogy a barátjának , segítőének kéne lennem... sajnos már nem tudom elérni ugy ahogy régen, de mikor látom hogy valami baja van az a nagyon erős érzésem van hogy ha ott lehetnék vele én segítenék neki és hogy ez nem lehetséges nagyon mélyen bánt. És néha dezsavűm van vele kapcsolatban. Olyan mintha beszéltünk volna szemtől szemben pedid ilyen nem történt ...

Miért lehet ez a kötődés ? Van olyan aki megtudja mondani mi lehet ezzel az emberrel a karmám ?



2020. márc. 23. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
63%

"Miért nem tudom elfelejteni őt"

Mert sokszor gondolsz rá, most kérdésed feltevésekor is,

no meg beleéled magad, hogy segítője, megmentője lehetnél.

Gondolj arra, ha ez utónni gaz lenne és ő is így érezné, már rég megkeresett volna.Nem tette, zehát eszébe sem jut, hogy segítője, megmentője lehetnél. Ha mégis, már égen-földön keresne,

2020. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nem karma, hanem érzelemfüggő vagy. Egyszerűen kötődni akarsz valakihez, magát az érzést hajszolod, te magad hajtod bele. Úgy is szokták nevezni oxitocinfüggő, avagy szerelem- és kapcsolatfüggőség. Azért kötődsz hozzá, mert személyesen nem ismereted, így nem kaptál visszacsatolást arról, hogy amit kergettél annak a nagy része csak rózsaszínes-lila köd és a valóság ettől eltér. Ha vallásos vagy akkor slaa, ha nem akkor szakember megkeresését javasolnám.
2020. márc. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!