Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ez az előző életem?

Ez az előző életem?

Figyelt kérdés

Tegnap este találtam youtube-on egy videót 'utazás előző életekbe' meditáció a neve. Kíváncsiságból megnyitottam, azelőtt nem igazán csináltam ilyesmit. Mindent úgy csináltam ahogy a videóban, és sikerült is teljesen el lazulni. És itt jön az amit nem tudok hova tenni.. Egyszer csak egy világos, régi stílusú, Ázsiai lakásban voltam, kimonóban (lehet rosszul írtam) szétnéztem majd megláttam egy kb 4-5 éves kisfiút, aki felém szalad, hatalmas mosollyal az arcán. És láttam egy férfit is, aki szintén mosolygott, miközben engem nézett. teljesen eltöltött a boldogság abban a pillanatban. Hallottam a videót közben, és mondta hogy keressek egy ajtót ami kivezet a házból. Volt is ott egy nagy ajtó, ami ki vezetett a kertbe, volt valami kerítés szerűség is, az ajtóval szemben volt egy nagy fa, meg a fa mellett volt valami, amit nem tudtam jobban megnézni. Ezen kívül más nem volt.

A hang mondta hogy helyeztem magam kényelembe, és nézzek szét nem látok e valami furcsát vagy bármit.

Én leültem a fához, és akkor megjelent megint az a férfi. Csak ült velem szemben és nézett. Aztán a hang mondta hogy ha esetleg látunk valakit, annak nyugodtan tegyünk fel kérdéseket. Én hiába tettem nem válaszolt, csak megfogta az arcom, és mosolygott. Konkrétan éreztem a szeretetet. Aztán valami olyasmit mondott, (szó szerint nem emlékszem) hogy megígértük egymásnak hogy örökké együtt leszünk, és hogy meg fogjuk találni egymást.

Olyan nyugodt volt az egész, hogy megkönnyeztem. Éreztem a szeretetet és mintha ismerném őket. Nem lehet leírni ezt az érzést.

Az elején mikor még csak mentem 'arra' a helyre, volt ott egy ajtó és el kellett olvasni mi van rá írva. Nekem az volt hogy 'Nara' vagy 'Nora'. Gondolom ez valami név.

Lehet kicsit zavarosan írtam le, bocsánat.

Lehetséges az hogy ez az előző életem? És ők a férjem és a gyerekem lehetett? Valahogy utánna lehet nézni ennek jobban?



2020. ápr. 23. 15:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudok válaszolni a kérdésedre, de nagyon érdekesnek hangzik. Belinkelnéd azt a videót? ☺️
2020. ápr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
9%
Igen. Linkeld be. Én Atlantiszon voltam uralkodó. Nagyon szeretnék visszamenni oda
2020. ápr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
21%
Azt se tudom, hogy sírjak vagy nevessek...
2020. ápr. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Igen..persze. ez előző élet volt. Nincs ebből semmi. Lehet gyakorolni a regressziót.
2020. ápr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Utolsó, ezt komolyan írtad? XD

Ha beírod a keresőbe youtube-on hogy 'utazás előző életekbe - meditáció' az lesz az első amit bead. 25 perces videó.

Mikor már a vége felé járt én elrontottam, vagy hogy mondjam. Kinyitottam a szemem mert valami hozzáért az arcomhoz, nem ijedtem meg csak meglepődtem. Biztos csak egy bogár volt XD igaz, nem nagyon láttam még bogarat a házban, de én annak tudom be. Nem hiszek az ilyesmi dolgokban, biztos kepzelegtem.. Csak azt nem értem miért pont Ázsiában voltam, és ki volt az a férfi meg az a gyerek.. Soha nem láttam őket azelőtt, meg ha valami színészt láttam volna...

2020. ápr. 23. 22:43
 6/16 A kérdező kommentje:
Az utolsót a 18:33 re értettem. Ami azóta már nem utolsó
2020. ápr. 23. 22:44
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!:)

Nem gyakran szoktam válaszolni itt kérdésekre, csak olvasgatok,viszont miután a te kérdésedet megnyitottam és végigolvastam,úgy érzem muszáj elmondanom neked,hogy csodálatos dolgot láttál és ezt ne hagyd figyelmen kívül! Mindennek nézz utána mit jelent! Miután láttam,hogy kimono meg “nara” nekem egyből Japán ugrott be,majd kikerestem a Nara szó jelentését és igazából van egy ilyen hely Japánban :) Nézz utána,hátha lesz egy ismerős hely! Egyébként bekönnyeztem a végére,éreztem a boldogságodat és én hiszek abban,hogy ez egy jel arra,hogy meditálj többet és tudj meg többet ezekről a fontos emberekről,mert lehet,hogy téged várnak!! Butaság egy ilyet figyelmen kívül hagyni :)

~L

2020. ápr. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
21%
Hát igen, jó móka a karantén, ha az ember közelében vannak drogok.
2020. ápr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A tegnapi 18:33-as vagyok! :) Igen. Komolyan írtam. Ez bevett módszer, pszichiáterek is alkalmazzák, a spiritualitásban pedig még inkább. Folytasd, gyakorold! Ha bármi kérdésed van írj privátot, ha tudok szivesen segítek!
2020. ápr. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

7-es, jaj de örülök a válaszodnak. Én is rá kerestem és tényleg van egy olyan hely. El sem hiszem. Akkor lehet nem csak kepzelegtem? Találtam egy olyat is hogy 'Nara-kor' a 700as években volt. Lehet, csak az évszám miatt láttam ezt a szót. Nézegettem képeket, de semmi nem volt ismerős. Bár biztos sok minden változott azóta XD

Olyan kíváncsi lennék arra a férfira, akit láttam, hogy ha most találkoznék vele a lelkünk felismerné-e egymást. Ha egyáltalán él most. Az is lehet hogy most 70 éves, vagy éppen csak 5, nem?

Azóta nem tudom kiverni ezt a fejemből, és állandóan nyugodtságot és boldogságot érzek. Nagyon fura.

2020. ápr. 24. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!