Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha a reinkarnáció valós,...

Ha a reinkarnáció valós, akkor nem mindig ugyanabba a személybe kellene beleszeretnem?

Figyelt kérdés
és nem minden életemben ugyanazt a munkát kellene csinálnom, nem mindig csak egyhez lenne érzékem? Vagy ha most profi zongorista vagyok, akkor minden elozo életemben profi zongorista voltam? és amilyen embereket most magamhoz vonzok olyanokat vonzottam a multamba is?
2020. máj. 15. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Elméletben mikor újjászületsz mindent elfelejtesz az előző életedből. De mivel az egész reinkarnáció csak egy feltételezés, és semmi valóság alapja nincs, ezért addig fölösleges ilyen részleteken agyalni. Arra sincs semmi bizonyíték hogy van reinkarnáció
2020. máj. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

Az emberi élet más, egy része az elmédnek totálisan átalakul. Tudod, genetika meg a többi.

Meg ugye folyamatosan változol.

2020. máj. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen a testi tulajdonságok mindig másak, de a lélek nem változik
2020. máj. 15. 21:46
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Ezt mégis honnan veszed? A reinkarnációról csak elméletek vannak, semmi több. Miből gondolod hogy változnak a testi tulajdonságok de a lélek nem mikor maga areinkarnáció is csak egy felvetés?
2020. máj. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 lencsefőzelék ***** válasza:
84%

„de a lélek nem változik”

Miért nem változik? Pont ez a lényeg, hogy fejlődsz, inkarnációról inkarnációra. Nem ember vagy, hanem szellemlény, energialény, vagy akár kozmikus tudat, amelyik most épp egy emberi testben tapasztalja meg a fizikai világot ezen a bolygón. Ha eljutsz egy magasabb szintre, már nem fogsz félni semmitől, mint amilyen dolog pl. a halál, mert tudod, hogy nincs ilyen, hiszen a lélek örökké él.

2020. máj. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Pont ez a lényeg, hogy fejlődsz, inkarnációról inkarnációra. Nem ember vagy, hanem szellemlény, energialény, vagy akár kozmikus tudat,"


És mivel lehet ezeket alátámasztani, vallásos hiten kívül? Nem provokációból kérdezem, őszintén kíváncsi vagyok, mire alapozod a fentieket.

2020. máj. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom, hogy mennyi idős vagy, így nem tudhatom, hogy van-e ezzel személyes élményed, de azért sok más ember életét látva magad körül biztosan van elegendő közvetett tapasztalatod a következő kérdés eldöntéséhez:


Ebben az életünkben kizárólag egyetlen nőbe vagy férfiba szeretünk bele?

2020. máj. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 -remete- ***** válasza:
46%
Csak akkor ha dolgod van vele. Az élet csak akkor és azokkal hoz össze akikkel dolgod van. Ha mindig azonos lenne a szerelmed hogy tudnál szeretni azonos neműt?
2020. máj. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, de mégis kell lennie egy oknak hogy én miért például a kitetovált férfiakra bukom, ( csak példának ) , mindekozbe semmi kozom sincs a tetoválásokhoz még a testemen sincs, és mégis. Valami hozzájuk kot.. lehet hogy elozo életembol maradtak rám némi relytett jelek
2020. máj. 17. 10:33
 10/12 -remete- ***** válasza:
Lehet akár egy törzsi jelkép, egy megoldatlan pillanat. ami a tetkóhoz köt.
2020. máj. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!