Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ez reinkarnáció lenne vagy...

Ez reinkarnáció lenne vagy beképzelem?

Figyelt kérdés

Nem ismerhettem egyik nagyszülőmet se, csak elbeszélések alapján van róluk egy képem, illetve anyai nagyapámról láttam egy régi videót. Egy barátomban véltem felfedezni olyan tulajdonságokat, amiket nagynénémék mondtak az öregapámra, plusz megfigyeltem a barátomon, hogy a hanglejtése is hasonlít öregapáméra. Szerintetek véletlen egybeesés lenne vagy esetleg reinkarnáció? Amikor megismertem ezt a barátomat azt mondta, hogy nagyon ismerős vagyok neki, de nem tudja miért. Annyit még hozzáfűznék, hogy anyámra hasonlítok külsőleg, és mint írtam, az anyai nagyapámat vélem felfedezni benne.

Az is lehet, hogy már begolyóztam az itthon léttől és már képzelődök😅 Ti mit gondoltok? Esélyes a reinkarnáció vagy véletlen?


2020. máj. 22. 15:44
A kérdező szavazást indított:
Igen, reinkarnáció
Nem, szimplán véletlen
36 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Légyszíves, írjátok meg a véleményeteket is! A szavazás számomra egy új opció volt, ki szerettem volna próbálni, de köszönöm, hogy arra reagáltatok! :)
2020. máj. 22. 19:03
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Én nem vetem el a reinkarnáció lehetőségét, de elég szkeptikus vagyok vele kapcsolatban (értsd: vannak állítólagos bizonyítékok, csak nem tudom leellenőrizni őket :)) Ezek fényében mondom.


"Egy barátomban véltem felfedezni olyan tulajdonságokat, amiket nagynénémék mondtak az öregapámra, plusz megfigyeltem a barátomon, hogy a hanglejtése is hasonlít öregapáméra. "


Ez nem jelent semmit. Több milliárd ember él a Földön, sokakban kialakulnak hasonló tulajdonságok. A hanglejtés pláne nem jelent semmit. (Kínaiak esetében már itt értelmezhetetlen lenne a kérdés :))


"Amikor megismertem ezt a barátomat azt mondta, hogy nagyon ismerős vagyok neki, de nem tudja miért."

Szintén, ez nem jelent semmit. Az emberi agyműködés bonyolult dolog ám, sok minden felfedezésre vár még :)

2020. máj. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Anyukádat,nagynénédéket kellene megkérdezni,mert így nagyobb az esélye a véletlennek,mint pár hasonlóság alapján kijelenteni valakiről,hogy ugyanaz a személy..ennél sokkal több egybeesés kell..

Ha ismerős vagy neki valamiért,attól még lehetséges egy előző életbeli barátság is,az élet kompenzálja a hiányt..

2020. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ez amúgy tényleg nagyon érdekes :D én még nem tudom eldönteni, hogy hiszek-e a reinkarnációban... szerintem simán lehet véletlen egybeesés is, de nem kizárt 😊
2020. máj. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Lehet rokonok vagytok, csak ő a postástól van.
2020. máj. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem ismerted nagyapádat, akkor honnan tudod hogy milyen volt a hanglejtése?


Amúgy bármi lehetséges, de ez az infó édes kevés ahhoz, hogy ilyeneken gondolkodj :)

2020. máj. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy láttam róla videót, amiben nyílván beszélt is, és nem csak egy-két mondatot mondott.
2020. máj. 23. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!