Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha a lelkek újra és újra...

Ha a lelkek újra és újra visszatérnek haláluk után, akkor vajon mióta van az, hogy csak ugyanazok élnek a Földön?

Figyelt kérdés
2020. máj. 23. 03:00
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
#20 Így van. Nem érthetjük meg emberi aggyal, de tapasztalásaink lehetnek. Pl hipnoterapeuta vissza tud vinni előző életeidbe.
2020. máj. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Nos, én nem hiszem, hogy bele lehet látni az előző életeinkbe, sőt, jóformán azokban sem hiszek, de persze ki tudja, attól még lehetséges.
2020. máj. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 Laylah ***** válasza:

Sokkal több van, mint amennyi pillanatnyilag a Földön tartózkodik. Ha egy dobozból kiveszel 125 golyót, az nem azt jelenti, hogy 125 golyó volt a dobozban. Lehet ott 126 db, de akár 35 milliárd is. De ha minden golyó számozva van, és minden kihúzottat újra visszateszel, akkor még az is lehet, hogy ugyanazt a kettőt húzod ki 125-ször.

A másik, hogy az újraszületést elég tévesen képzelik itt többen úgy, hogy amint meghalsz, a következő percben máshol újra is születsz. Téves. Egy-egy leszületés közt évszázadok is eltelhetnek. Ez azért van, mert minden léleknek fel kell dolgoznia az előző életében történteket, fel kell készülnie egy újra, és ki kell várnia, amíg megfelelő körülmények adódnak ahhoz, hogy az új életében megtapasztalásra váró dolgok adottak legyenek számára.

2020. máj. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
A végén még elkezdek hinni ebben, te jó ég, fura dolgokat művel az emberrel, ha szerelmes, megzavarja a józan eszét. :D
2020. máj. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 Laylah ***** válasza:
Most, hogy írod, ez a leszületősdi, amit a második bekezdésemben írtam, valóban hasonlít a szerelmi élethez. Ha véget ér egy kapcsolat, azt fel kell dolgoznod, hátra kell hagynod, és csak akkor lesz új, teljes értékű kapcsolatod, ha a régihez már nem fűz semmi és készen állsz az újra. :)
2020. máj. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Igen, van köze hozzá, bár én szerencsére nem a végén tartok, hanem az elején, és mivel nem tudom, viszonzott-e, ez inkább egy kicseszett hullámvasút, mint lélekvándorlás, bár annak is betudható, mert hol önmagam vagyok, hol nem. :D

Na de nem szeretném elterelni a témát :D

2020. máj. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Nyugodtan elterelheted. Ez is egy érdekes téma, s legalább annyira filozofikus háttérrel, mint az én kérdésem. 🤣
2020. máj. 25. 12:35
 28/35 anonim ***** válasza:
Igen, ez is egy elég filozofikus dolog, és épp aktuális nálam :D
2020. máj. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Na mesélj
2020. máj. 25. 14:35
 30/35 anonim ***** válasza:

Megismertem valakit, egészen pontosan itt. Gyönyörű, de olykor eltűnik, és borzasztó érzés.

Csak hogy a filozófiától ne krrüljünk messze, a szerelem tényleg egy hullámvasút, amiről nincs egyhamar leszállás. Egyik pillanatban a felhők felett, másikban a föld alatt fuldokolva érzem magam. Szerelmesnek lenni hasonló, mint egy soha véget nem érő pánikroham. Levegőt alig kapsz, félsz, és reméled, hogy nem halsz bele.

2020. máj. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!