Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek van a halál után...

Szerintetek van a halál után élet?

Figyelt kérdés
Szerintem nincs

2020. júl. 4. 20:31
A kérdező szavazást indított:
Van
Nincs
83 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
70%
Igen.
2020. júl. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
És ezt miből gondolod?
2020. júl. 4. 20:49
 3/52 anonim ***** válasza:
81%
Az anyag nem szűnik meg, csak átalakul...
2020. júl. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
54%

Persze hogy van. Egy csomóan, pl. Petőfi, Mátyás király, Kossuth Lajos már meghaltak, de mi élünk. :)


Komolyra fordítva a szót, személyes tapasztalataim alapján a lélek tovább él a test halála után, illetve újjászülethet másik testben.

2020. júl. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
66%
Nyílvánvaló, hogy van. Születésem előtt hol voltam? Nem tudom elképzelni a nagy semmit. Valamit kellett csinálnom születésem előtt. Ugyanígy a halál után sem tudom elképzelni a nagy semmit. A mennyország elmélet is itt bukik meg. Ha halál után a menny jön, akkor megint csak felmerül bennem a kérdés, hol voltam én milliárd évekig. Mert nyílván ez az egyetlen életem ilyen értelmezésben. Én nem hiszem el, hogy a tudat nem költözik át egy másik testbe. Logikátlan lenne, ha nem.
2020. júl. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:
Most vitatkozhatnánk az ellenkezőjéről, de tök felesleges
2020. júl. 4. 21:44
 7/52 anonim ***** válasza:
40%

Születésem előtt hol voltam

5

Sehol nem voltál, apád és anyád hozott össze

Sokan félnek a haláltól és nem akarják elfogadni, hogy legjobb esetben is 70-80 évig tart egy élet ezért reménykednek egy újjászületésben mert igazságtalannak tartják ezt a rövid élethosszt ami valójában igazságtalan is

2020. júl. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
7-es: Pontosannn
2020. júl. 4. 22:47
 9/52 anonim válasza:
76%
Gondolj bele ha minden csak anyag és annak a reakciójának a szüleménye, akkor te miért pont ebben az anyaghalmazban nyertél tudatosságot? Egyátalán hogy lenne lehetséges a tudatosság egy ilyen materialista világnézetben? Ezért gondolom hogy az embernek valami lelke muszáj hogy legyen, és ebből következtetve valami a halál után is történnie kell.
2020. júl. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:

Igen, az történik a halál után, hogy megszűnik létezni.

Miért hitetitek el magatokkal azt, hogy ha meghaltok nem ér véget az utatok? Csak hamis reményt keltetek magatokban.

2020. júl. 4. 23:39
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!