Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha van egy házaspár akik...

Ha van egy házaspár akik nagyon szeretik egymást, de az egyik meghal. Aki itt marad másik párt talál, vele él tovább. Szerintetek az örök életben kivel fog együtt lenni? Aki meghalt lehet, hogy várja őt, mit fog érezni ha rájön hiába?

Figyelt kérdés

2020. aug. 5. 15:52
1 2
 1/18 anonim válasza:
96%
Rossz kategória szerintem, de ha igazán szerette, akkor megérti, ha az élő nem akarja egyedül leélni a hátralevő életét.
2020. aug. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
82%
Ez egy nagyon jó kérdés
2020. aug. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Lehet nincs is örök élet? 🤔
2020. aug. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen azt megérti ha a földi létben nem egyedül él, de akkor az ő szerelmük, életük semmi volt? Ő volt az első akkor nem vele kellene lenni -örökké?
2020. aug. 5. 16:03
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Az én ismeretségi körömben volt ilyen. Az első férj volt a nagy szerelem, de 6 évi házasság után balesetben meghalt. Gyerek nem volt. A második házassága közel 50 évig tartott, de ebből született gyerek. A feleség nagyon gondolkodott, mi legyen, de végül a második férj mellé temettette magát, szerintem inkább a gyerekük miatt. Személy szerint én az örök életben nem hiszek, így valószínűleg halála után egyikkel sem találkozik. De hogy valójában hogy van? Onnan még senki nem jött vissza, hogy elmondja....
2020. aug. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Nem hiszek az örök életben.

De felfeltételezzük hogy van és nekem is van "lelkem". Ebben az esetben a lelkem azt a társat válassza aki számomra a minden volt. Nem az a fontos van-e, volt-e új kapcsolat.

2020. aug. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

A 14 éves lányom válaszolta meg szerintem, azt mondta, hogy akit jobban szeretett.

Lehet választott magának párt újra, hogy ne legyen egyedül, de az elsőt szerette jobban.

2020. aug. 5. 16:22
 8/18 kovpet válasza:
14%
Ezt vagy a humorba vagy az ezotériába kellene, attól függően, hogy önjelölt humorista vagy, vagy futóbolond.
2020. aug. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen,bocsi az ezotériába akartam csak véletlenül nem állítottam át.
2020. aug. 5. 16:41
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha eldobod egykor az özvegyi fátyolt,

Fejfámra sötét lobogóul akaszd,

Én feljövök érte a síri világból

Az éj közepén, s oda leviszem azt,

Letörleni véle könyűimet érted,

Ki könnyeden elfeledéd hivedet,

S e szív sebeit bekötözni, ki téged

Még akkor is, ott is, örökre szeret!

---------------

- mondják a halhatatlanok

2020. aug. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!