Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Aki Örödögöt gyárt Jézust készít?

Aki Örödögöt gyárt Jézust készít?

Figyelt kérdés

Aki az egyik világban Ördögöt gyárt azzal, hogy frusztrációkat kelt egy emberben(majdnem mindenkiben), hogy minél nagyobb feszültség keletkezzen az illetőben, ezáltal nem megy végbe a szokásos érési folyamat az életében, különféle bajokba keveredik, amit nem sikerül megoldani, majd megöleti az illetőt önmagával, lejáratja mások előtt, az addig róla összegyűjtött információkkal, - ezt mondta a kisebbségről, azt mondta a politikáról, amazt mondta a gazdaságról, emezt mondta akármiről, így öltözködik, amúgy néz ki, így szidja a szegény ilyen embereket, úgy szidja az amolyan embereket, így kiabál másokkal, úgy viselkedik, megint másokkal -, az létrehozza a másvilágon Jézust?


Aztán amikor Jézust a másvilágon nem sikerül továbbzsarolni, akkor jön a feszültség a túloldalon?


Ez lenne a fantasztikusnak hívott ÉLET nevű játék?



2020. nov. 11. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Te mit szívtál?
2020. nov. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt a WD40-et másra is használhattad volna ám...
2020. nov. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nemes egyszerűséggel...igen!
2020. nov. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem magas. 😂
2020. nov. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Hubammeg
2020. nov. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A másvilágon ez a két lélek egymás hátát veregetve nevetnek majd azon, hogy mekkora hülyeséget sikerült összehozni...aztán aki a szemétkedést csinálta, bevállal egy olyan élethelyzetet, ahol ezt saját magán megélheti....ha nagyon sok szemétkedést csinált, akkor egy gyógyulási folyamat azért megelőzi a leszületést.
2020. nov. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ööööö hát igen, ilyesmi xd

De nem gondolunk erre ugy

Csak épitkezünk, nem gondolunk semmire, csak adunk

Tehát magátol áll össze és azért néz ki ilyen furán

Fekete is az olyan hogy egyetlen gondolatát sem tudod továbbvinni, se az egészet de mások sem xd

Ez mondjuk az utolsó ezért az egészről irok hogy müködik, nem a részleteiröl:$

De a tegnapi kiegészitő is jó volt, csak minél hosszabb idő, minél megfelelöbb alkalom (pl nem hétköznap) KELL hogy minél jobbá váljob stb.

Vigyáz nagy bölcsesség ha ilyeneket látsz, de olyanok is vannak akik látták a csajszit, az az öröm főleg ha látod a szerelmes mosolyát. Tehát Jézust is azért igyekeztek nőként ábrázolni, mert csaj lesz de egy szoval se mondtam hogy Jézus lennék:) (nem az én dolgom)

Tehát ha frusztráciokat kelt majdnem mindenkiben, akkor ki nyer? Azok, akiben nem xdd

A többi leirást egyet mondatban olvastam el - uh nagyon okos vagy:D

Sajnos igaz, a fehér-fekete-diamond női boszorkány kisértet szétvágja őt, és mindent megtesz, feláldozza magát hogy majd találkozzon vele:$

Ősi, szürkés, rendkivül fura, erős, és ő az őre a valodi királynőnek (aki mellesleg elképzelhetetlen stb.)

A királynőn tehát ragyog a feketeség, szép világos bőre van, hosszu barna haja, barna szeme, aranyos/arányos teste xdd

Az a lényeg hogy a mosolya szebb mindenkinél, intuiciojával képes beinditani a seregeket stb. ezért mondom hogy visszajelzése dollármilliárdokat ér kb.

Magát az anyagot inditja meg, hisz abbol keletkezett xd

Ha ez nincs igy, akkor ilyen szerencsét/körülményeket hoz xd (azért ér ennyi pénzt mert ennyire sokat gondolnak rá sokan:$)

Hát mit irjak még? Ha ez látszódott, (lába mosolya keze intése, mozdulatai stb.) vagyis minden akkor nyilván tudhatjátok hogy igaz xd

De még az Isten se birja elfogadni, nem volt megjosolva, nem hisznek neki stb. de nem zavarja megvan hozzá a tudás hogy láthatóvá tegye, ezért mondta hogy neki nem segitenek semmit és nem látják hisz fekete stb.

Férje lesz az aki ellentéte, aki fehér, valodi aki az Atya, végtelen ereje nála is erősebb stb. (A Buddha az Buddha marad)

Tehát én gazdag és szép, ő az erény és spirit aki eligazit, megkur stb. hogy majd tudjam:$$ (mert ő nagyyon szeret és észrevesz engem:$)

Mert hiába pásztáztam körül a világot, sehol nem találom:$

erre a zenére nagyon sokat edzettem ezt hagyom itt utoljára:PP

viszlát és legyetek jok (az én értékrendjeim szerint xdd)

háborut se felejtsétek el..

[link]

összes Buddha=valodi atya az elérhetetlenen stb.

Én is nagyon szeretlek xdd

Öm helloka:)

2020. nov. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezt másodjára sem tudtam dekódolni. Biztosan érdekes ember vagy.
2020. nov. 20. 19:53
 9/9 A kérdező kommentje:

A játék lényege.

Megszületsz és folyamatosan bűnbe csábítanak, mert nem akarják, hogy Te legyél a kiválasztott, az egyetlen, a Jézus, a bűnmentes aki megkap mindent az ISTENTŐL.


Nyomják a nyereményjátékot az arcodba, nyomják a bujaságra csábító reklámokat, BUJASÁG, az akciós ételeket, az édességet, FALÁNKSÁG, tudást adnak amivel büszkeségre csábítanak, nagyképűségre, önteltségre késztetnek, KEVÉLYSÉG, kiszolgálnak, hogy kényelmes legyél, LUSTASÁG, takarékosságra buzdítanak azzal, hogy félelmet keltenek benned, kössön nyugdíjelőtakarékosságot már most, ne költsd el, tartogass, FÖSVÉNYSÉG, bulvárlapokkal pletykálnak, hogy másnak mije van, hogy vágyd más tulajdonát, IRÍGYSÉG, xart kevernek és összeveszítenek másokkal, ellentétet szítanak, háborúkat gyártanak, hogy haragudj a vélt "ellenségedre", HARAG.


Ez a JÁTÉK!


Mivel a többség akarata érvényesül, ezért igyekszik mindenki (egyházak, szekták, gyülekezetek) magához csábítani, hogy minél többen legyenek. A Vallásháborúknak ez az alapja.


Isten is azt mondta, sokasodjatok. Miért mondta? :)

2020. nov. 21. 15:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!