Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi történik, ha kijavítasz...

Mi történik, ha kijavítasz minden hibát az életben?

Figyelt kérdés

Mi jön azután, hogy a "lepergő élet" ami alatt megérted miben hibáztál, mit miért kell vagy mit miért nem szabad tenni a világban, valamint megérted az életedben kivel miért találkoztál, mi volt az összefüggés, mit hibáztál, felvállalod, hogy a te hibád volt és kijavítod?


Visszakerülhet ez után az állapot után az ember a korábban megismert emberekhez vagy nem?


2020. dec. 2. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Visszajöhet velük-nekik segíteni, hogy ők is keresztül juthassanak ezen....vagy mehet tovább más megértéseket, megtapasztalásokat átélni, mert ez a világ még nagyon-nagyon az út eleje....de szerintem Te is így gondolod :)
2020. dec. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Nálam volt ilyen "lepergő élet". Egy részét a hibáknak kijavítottam és sok emberrel megszakadt utána a kapcsolatom. De szerintem olyan állapot nem létezik hogy kijavítasz minden hibát az életben. Ha így lenne valószínű nem lennél itt a Földön.
2020. dec. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Ha definiálod, mi a hiba az életben, akkor tudunk értelmse válszt adni a kérdésedre.
2020. dec. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Akkor megszűmik ez az oldal, mert a sok takony nem tud majd hova feljárni élettelekedni.
2020. dec. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2-estől kérdezem.

Érdekelne hogy a lepergő élet alatt mit csináltál?

2020. dec. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha ki javítasz minden hibát, akkor hibátlan lesz az életed.
2020. dec. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
5-ös Az első autó baleset volt, a második ayahuasca ceremónia. A második az nagyon kemény menet volt lelkileg...
2020. dec. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
valószínűleg több ember fog szeretni téged. más nem nagyon fog történni
2020. dec. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%

Érdekes kérdés, nekem 3 dolog jutott erről az eszembe:


A, „A nevem Earl” c. sorozatban a főszereplő hasonlót tesz: amit elrontott az életben eddig, azt igyekszik jóvátenni. Nagy szerepe van a filmben a karmának. Igaz, hogy komédia, de érdekes;


B, Van egy könyv, ami segíti az embert abban, hogy megértse önmagát, hogy mit-miért tesz. Ezen lépések a múltból eredeznek, de felül lehet ezt írni;


C, És akkor a saját vélemény/tapasztalat:

Elvileg, ha kijavítok minden hibát, akkor abból tanulok, másként fogok cselekedni a továbbiakban. Ha elkezd az ember figyelni a hibáira, akkor észre tudja venni az összefüggéseket, a kiinduló problémákat a cselekedeteibe. Azonban mégis ott marad benne a „régi csengő”, és ha előkerül egy (nagyon) hasonló helyzet, akkor még képes szinte megint ugyanúgy cselekedni, mint addig, régen tette. Ilyenkor kell megállni, és átgondolni gyorsan a dolgokat, és kimondani, hogy „Nem a régi megoldási mód szerint haladok tovább!”, ehelyett új, lehet, hogy jobb megoldást választok. Ez gyakorlás és figyelem kérdése, és idővel változás történhet az ember életében, mert tudatosabbá válik.


Azt tapasztalom, hogy nem feltétlen kerület vissza a korábban megismert emberekhez az ember egy ilyen változás során – de ez csak az én tapasztalatom. Fontos tényező tud lenni a távolság, bár a mai világban az Internet sokmindent kiküszöböl.


Én változtattam dolgokon magam körül, nem sok sikerrel, de az emberek inkább csak eltávolodtak magam körül. Most van valaki, aki esélyt ad nekem, hogy pl.: barátkozzak vele, egyfajta kapcsolatot fenntartsak vele, de érzem, hogy befigyel mindig a régi lemez, és hogyha ezt folytatom, akkor ennek az illetőnek a türelmét, a jóindulatát ismét eljátszom, szóval figyelnem kell.

2020. dec. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!