Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Egyszer élünk vagy van halal...

Egyszer élünk vagy van halal utan valami?

Figyelt kérdés
Szerintem ez az élet rendje . Ez a paradicsom meg ilyen mesék.
2021. febr. 14. 14:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
Egyszer
2021. febr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem 1x élünk, hanem az előző életeink karmája határozza meg legközelebb hova születünk.
2021. febr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%
Ha nem vagy sikeres az életben, akkor jogosan bízol a következő életben. Ez az egyszerű mondat megmagyarázza a reinkarnációban való hitet. Nem azért hiszel, mert logikusnak tartod, hanem mert ilyen tudatban könnyebb élned. A valóság ezzel szemben az, hogy nem kapsz több lehetőséget.
2021. febr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

novoline


Azt sehol nem írtam, hogy car az életem..én csak leírtam mit gondolok a halál utáni létről.

Én inkább azokat sajnálom, akik minden effélét elutasítanak. Pocsék lehet abban a hitben élni, hogy csak 1 életünk van..

2021. febr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%

4

Erről pofázok: 'Pocsék lehet abban a hitben élni, hogy csak 1 életünk van..'

Csak olyan számára pocsék, aki nem elégedett a jelenlegi életével.

2021. febr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

Én elégedett vagyok az életemmel és mégsem utasítom el a halál utáni létet.


Szerintem, akiknek car az életük azok utasítanak el efféléket mert halál után már nem akarnak tovább szenvedni..nekik elég ez az 1 élet is. Akinek meg jó, car bele gondolnia hogy 1x véget ér és ennyi..nincs 2. felvonás.

2021. febr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
Ez valóban nem elhanyagolható meglátás.
2021. febr. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
21%
Homályosodó emlékek
2021. febr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 SZücsöm ***** válasza:
100%

novoline Teljesen rossz a gondolat meneted. Egy tökéletes életet élő ember is retteghet a haláltól és vágyhat a reinkarnációra hisz tökéletes az élete és nem akarja hogy befejeződjön,megöregedjen stb. De ha meg is hal legalább megszűnni nem akar inkább egy új fiatal testben szeretné újra élvezni az élet minden örömét.


Na már most egy olyan ember aki végigszenvedett 80 keserű évet az már sokkal inkább eshet át egy olyan cinikus,depressziós világlátásba hogy úgy álljon az élethez hogy csak legyen már vége mindennek.


Itt inkább arról van szó hogy valakinek vagy van valamiben valamiért hite vagy nincs.(egyesek azt állítják hogy nem csak hitük van hanem tapasztalásuk)


Na már most ha valaki valamiért hisz a reinkarnációban és sz*r életet élt és belecsömörlött + teljesen negatívan látja a világot az nem akar újra leszületni de 1értelműen reménykedik abban hogy jobb lesz a következő élete. De ahhoz nem kell reinkarnáció/halál hogy egy szenvedő ember jobb életkörülményekben reménykedjen. Úgy amblock ha valakinek sz*r sorsa van az jobb életet szeretne.

2021. febr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 szunyo37 ***** válasza:
100%
A test és a tudat megsemmisül, a lélek tovább megy.Halál után nincs élet, csak létforma. Sok teória van e témában. Szerintem mindenki a maga istene, és a saját életét éli, úgy ahogy maga irányítja. Dönteni mindig magunk döntünk. Nekem volt rossz, és jó is az életembe, de hiszem, hogy nem csak egy anyag vagyok. Nem véletlen, hogy az emberi faj az, aki eddig tudott fejlődni. Tudomány, és az orvosok is foglalkoznak e témával. Jelenlegi állás szerint több az ateista, mit hitben élő ember. Fejlett nyugati országokban szkeptikusak az emberek. Végül is szerintem van valami odaát, amire mi emberek nem kapunk választ, mert akkor nem lenne éértelme az életnek.
2021. febr. 15. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!