Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért akar a lélek fizikai...

Miért akar a lélek fizikai testbe leszületni, amikor lehetne asztráltestben létezni szenvedés és betegségek meg vágyak nélkül boldogságban, nyugalomban, szabadon szállva a világűrt felfedezve?

Figyelt kérdés

2021. febr. 21. 21:07
1 2
 1/20 Grimfox ***** válasza:
86%

Nem akarat kérdése. Ez nem eldöntendő dolog, hanem kötelező. Nevezheted kényszernek is, csak úgy kellemetlenebbül hangzik.

Az asztráltest sem mentes a szenvedéstől. Az érzelmi szenvedés első sorban az asztrális testet érinti. Nem sokkal nagyobb a szabadsága, mint a fizikai testnek.

2021. febr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
14%
Milyen jó, hogy Isten nem tanít ekkora ökörséget.
2021. febr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Honnan veszed hogy akar?
2021. febr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Mert gyötrődés nélkül egy idő után túl egyhangú és unalmas lenne, főleg az örökké valóság. Emberi testben sem a nyugis játékokat szeretjük, hanem ahol vagy versenyezni, megküzdeni kell, vagy véghez vinni valami nehéz logikai feladatot.
2021. febr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 SZücsöm ***** válasza:
70%
Ha nem érnek nehézségek/problémák akkor nehéz fejlődni. Sokan hiszik/állítják azt hogy csak a karma létezik vagy csak az számít de SZERINTEM egy fejlődési folyamaton is végigmegyünk. Vannak fluktuációk de szerintem egyre feljebb helyezkednek el a végpontok.
2021. febr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Grimfox ***** válasza:
88%
SZücsöm, a teozófusoknak is hasonló az elképzelésük a karmáról, és a reinkarnációról. Lehet érdekelnének téged egyes kiadványaik.
2021. febr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%
Vágyak nélkül hogy vagy boldog??
2021. febr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom azért kell emberi testbe leszületnünk mert feladatunk van a földön
2021. febr. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

Ez egy kiváló kérdés.


#8 Az a helyzet, hogy jó volna megtudni a feladatot, hogy vajon miért jövünk ide.


#4 Én azért szívesen unatkoznék már végre. Nem arra gondoltam, hogy állandóan unatkoznék, de azért a küzdelem is lehetne olyan, hogy nem járna nagy szenvedéssel, és az ember emellett tudná is az értelmét. Ehelyett mi megy itt a Földön? Emberek hatalmas tömegei nem kis mértékben küzdenek és szenvednek, és nem tudják az értelmét.


Aztán ott van még az is, hogyha a fejlődés a cél, akkor vajon miért tart itt az emberiség még ma is? Ki tudja, hogy milyen régóta inkarnálódnak ide a lelkek, ehhez képest az emberiség átlagos lelki fejlettségi szintje még ma is alacsony. Persze tudom, hogy sokféle lélek van itt. Lehetséges, hogy már sokszor cserélődtek, és a legmagasabb szintet elérőket már sokszor "learatták", tehát már elmentek innen, vagy csak mások segítése miatt születnek le.


Tehát elég sok a kérdés ezzel a témával kapcsolatban.

2021. febr. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
Miért akar a lélek? Helyesebb lenne rájönni Te miért "akartál".
2021. febr. 22. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!