Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ezzel én csak visszakaptam,...

Ezzel én csak visszakaptam, vagy ezért még neki is visszaüt a karma?

Figyelt kérdés

Volt egy elég hosszú kapcsolatom, aminek az első fél évében az exem megcsalt engem.

Nehezen, de megbocsátottam neki és évekig nagyon boldogan éltünk.

Majd elkezdett megromlani a kapcsolatunk és én csaltam meg őt.. Nem voltam rá büszke, most sem vagyok. Soha többet nem tennék ilyet.

Bevallottam neki, amit tettem, majd néhány hét múlva újrakezdtük.

Az újrakezdés után sokat szenvedteem, mert attól rettegtem, hogy vissza fogja nekem adni.

Ezeken felül nagyon csúnya dolgokat tett, mondjuk úgy, hogy elindult a lejtőn lefelé. Emiatt én szintén nagyon szenvedtem, de kitartottam mellette. Munkanélküli lett, munkanélkülisége alatt elverte az összes félretett pénzét (eljátszotta...)+ a szüleit is meglopta. Nekem hónapokig azt hazudta, hogy dolgozni megy reggelente, de csak buszozgatott... Ezidő alatt én kvázi eltartottam, mert tudtam, hogy rosszul áll.

Majd kiderültek a dolgai és összetörtem teljesen. Hülye voltam, de adtam neki egy sokadik esélyt is.

Utólag kiderült,hogy milliós tartozást halmozott fel. A szülei előtt tagadta, hogy nálam lakik, mert nem akarta fizetni a tartozást + nem volt pofája hazamenni így.

A vége az lett, hogy annak ellenére, hogy minden tette ellenére hittem benne és kiálltam mellette, elkezdett ismerkedni. Ez volt a hab a tortán, kidobtam.

Na most ők azóta együtt vannak.

Én már nagyjából jól vagyok és kihevertem a történteket, de elgondolkodtam azon, hogy én mindezt megérdemeltem? A majdnem egy éves szenvedést + a végső csapást, hogy nekiállt mellettem új párt keresni, megérdemeltem? Ezzel csak visszakaptam azt, hogy megcsaltam?

Valahol "jogos", mert én is megtettem és gondolom azóta nem tisztelt... De szerintem anélkül is "megfizettem" eléggé, mert én minden erőmmel próbáltam bizonyítani, hogy csak egy botlás volt, amit tettem és ő fontos nekem. Próbáltam a szorult, lecsúszott helyzetében is támogatni, ennek ellenére kihasznált, hazudozott nekem.

Ő azóta boldog az új kapcsolatában, nekem meg hosszú idő kellett ahhoz, hogy összeszedjem magam.

Mit gondoltok, az ő tette/tetti rendben vannak, ő ezzel csak visszadta nekem? Vagy visszakapja majd még ő is az élettől?

Szerintem 1 hibáért én kicsit igazségtalanul sokat kaptam, nagyon megviselt lelkileg a kapcsolatunk utolsó időszaka alapból, hát még az, hogy össze is jött rögtön azzal, akivel mellettem ismerkedett.


2021. márc. 1. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tanultál
2021. márc. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az 1-es mondja. Tapasztalas es tanulas, nem buntetes.
2021. márc. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem egymást büntetjük - magunknak okozzuk a szenvedést.
2021. márc. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!