Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Olyan előző élet meditáció...

Olyan előző élet meditáció létezik, amelyet otthon, egyedül, magam is elvégezhetek biztonságosan, ha igen hol találom a hanganyagot vagy a gyakorlat részletes leírását?

Figyelt kérdés

2021. márc. 3. 21:47
 1/9 aldiss ***** válasza:
100%

Igen, létezik olyan meditáció, amit otthon egyedül biztonságosan elvégezhetsz, de nincs fent a neten és van olyan, amit otthon egyedül végezhetsz, a net alapján, de nem biztonságos.

Itt a biztonság a lényeg, mintha az Everest akarnád megmászni. Kell háttér támogatás, biztosító kötél, serpák...

A tudatod mélyére kell alászállnod, olyan régiókba, amik egykor te voltál, de már nem vagy az/ő.

Igen, vannak ilyen meditációk, de ha nem rendelkezel stabil alapokkal, amihez a biztosító köteled kötheted inkább MÉG ne vágj bele.

Kell a stabil személyiség, hogy ne kavard össze a régi fáraót a mostani raktárossal, kell hogy tudatában legyél, hogy aki a filmet nézi már nem azonos azzal, aki szerepel a filmben...

Alapvetően kétféle reinkarnációs meditációs technikát találtam a témában a neten 10/1 arányban. Vagy nem ad/tanít semmi használhatót, de azt sok magyarázattal, elméleti és világnézeti körítéssel teszi, vagy ad egy alapvetően működőképes technikát segítség és biztosítókötél nélkül.

2021. márc. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Az önismerettel kellene kezdened, nem a másik-élet ismeretével. Azzal nem érsz semmit sem. Ezért vagy MOST, ITT, hogy ezzel foglalkozz.

A kíváncsiság kielégítése nem jár haszonnal.

2021. márc. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
Nem.
2021. márc. 4. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Agykontrollt végeztem, majd napi szinten gyakoroltam. Jó két vagy több év gyakorlás után észrevettem, hogy amit csinálok, az önhipnózis. Onnan már csak egy lépés volt a korregresszió. De ha csak "mozizni" akarsz, akkor felejtsd el az egészet. Mielőtt előző életet kutat valaki nagyon sok dolognak kell ezt megelőznie.
2021. márc. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Instant tabletta is van.
2021. márc. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 SZücsöm ***** válasza:
100%

Steven80

"A kíváncsiság kielégítése nem jár haszonnal."


Ezzel nem értek egyet. Ebben az esetben belső bizonyosságot adna. A belső bizonyosság viszont egy rettentően erős alap amire lehet építkezni.

2021. márc. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6

Belső bizonyosságra VAN szükség, de biztos ez az ami megadja?

Tegyük fel, hogy egy módszerrel meglátom, emlékezek, megfigyelek egy előző életemet. Elég bölcs lennék ahhoz, hogy ezt feldolgozzam?

Kell legyen közöm hozzá?


Ha van előző élet, van az is, aki ezt megélte, és az nem az én személyem.

Ha e két személy között van közös dolog, az a lélek, aki állítólag több életet is megél, magában foglalva az eddigi életeket.

Belső bizonyosságot nyernék egy másik, mondhatni idegen személy megfigyelésével a lélekről?

Vagy menne ez esetleg e nélkül is?

2021. márc. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 SZücsöm ***** válasza:
100%

Magával az észleléssel, azzal a biztos tudattal hogy az adott jelenség létezik már lenne egy belső bizonyosság. Már az a legalapabb biztos tudatod meglenne hogy nincs igaza mindenben a materialista szemléletnek. Onnantól már nem csak hited van. Persze erre elég lenne az is ha meg tudsz mozgatni az akaratoddal 1 papírgalacsint vagy ha aurát látsz stb.


Engem pl tökre nem érdekel az hogy milyen voltam előző életemben (ha 1általán létezik reinkarnáció) az viszont már sokkal inkább hogy létezik e előző/következő élet.

2021. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kedves 4es, vagy Szücsöm... Úgy sejtem ti értitek 🙏


Mi kell megelőzze az utazást? Készülök, de tele vagyok kerdesekkel. Sok nyomorom van legbelül

2023. febr. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!