Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ez lehet egy magyarázat a...

Ez lehet egy magyarázat a halál utáni létre?

Figyelt kérdés

Mi van akkor, ha amikor meghalunk, és meglátjuk azt a bizonyos fényt az alagút végén, az csak egy másik kórház fénye? Annak a kórháznak, ahol megszületünk. Azért jövünk sírva a világra, mert mindenre emlékszünk előző életünkből, és amiatt sírunk, hogy meghaltunk, és mindent elveszítettünk.


És ahogyan felnövünk egyre inkább elfelejtjük előző életünket, de néha felvillannak emlékképek, ez pedig a déjà vu érzés.



2021. márc. 4. 14:14
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
84%
Erre nincs bizonyíték, rengeteg elmélet van a témában, de csak elmélet.
2021. márc. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

1


Ez nem a tudomány, hanem az ezotéria kategória..itt nagyon semmire nincs kézzel fogható bizonyíték, csak elméletek. ;)

2021. márc. 4. 14:27
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ötletes felvetés, jó 🙂
2021. márc. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 neincat ***** válasza:
100%

Akár lehet, bár én úgy tudom nem születsz újjá rögtön, hanem te választod ki hova és kihez születsz.

Bár én egyszer már voltam élet-halál között és nem emlékszem semmire (valószínűleg azért, mert a fejemet ütöttem be) :(

2021. márc. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

4


Ez se rossz elmélet..de szerintem inkább azoknak lehet választásuk akik elértek egy bizonyos szellemi szintet. :) Mint pl. a Dalai Láma.

2021. márc. 4. 14:40
 6/24 anonim ***** válasza:
93%

Nem, az a fény még ezen a világon van, és a szem működéséből következik.

A halálközeli élmények az ÉLET jelenségei, és nem a halálé, még kevésbé a következő életé.

2021. márc. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
47%
Annyi ember van a vilagon, ne vicceljünk h mindegyik ujjászületik
2021. márc. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
35%
Inkább pont az a gond, hogy exponenciálisan nő a számuk, ezért a többség az bizony először, de legfeljebb másodszor születik.
2021. márc. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz lenne, ha a lelkek csak a bolygónkról származnának. Valójában túlnyomó többségben kivülről jönnek.
2021. márc. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
51%

Ja.

És nyilván pont olyan emberek, mint itt.

De a gond ott is ugyanaz lehet, vagyis a gyors szaporodás.

Tehát akkor szintén legfeljebb 2. élet, de még ráadásul egy másik bolygón.

2021. márc. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!