Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi a véleményetek az asztrális...

Mi a véleményetek az asztrális utazásról hogy ki tudunk lépni a testünkbôl meditálással?

Figyelt kérdés
2021. márc. 25. 16:28
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam hogy lefeküdtem és elképzeltem lebegni magam a testem fölött és olyan volt ki akartam volna menni a testembôl de a testem magától felült. Nem én mozdítottam. Mert ahogy elállt a légzés befeszült a hasam. És a köldököm környékén éreztem feszülést. De olyan volt mintha nem izom fesztült volna.


De éreztem mintha elhagytam a testemet.


Sokszor próbáltam de nem megy.

2021. márc. 25. 16:34
 2/27 A kérdező kommentje:

Azért akarok kilépni a testembôl mert tudni akarok információt a jövômrôl.


Sokszor próbáltam kilépni a testembôl de nem megy.

2021. márc. 25. 16:36
 3/27 A kérdező kommentje:
Próbálkozáskor néha úgy érzem félig kint vagyok a testembôl. Lehet hogy akkor már kint vagyok teljesen csak mikor visszajövök, nem emlékszek rá?
2021. márc. 25. 16:38
 4/27 A kérdező kommentje:

Lefekszek és erôsen koncetrálok hogy magam felett lebegek és olyankor erôsen elkezd verni a szívem.


Meg furán befeszül a hasam mintha nem is izom fesztülne. És magamtól felülök.


De nem tudok kilépni.

2021. márc. 25. 16:40
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, nem eröltetni, ha még nem állsz rá készen.
2021. márc. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
73%
Tanulj meg tudatosan álmodni. Egyszerűbb.
2021. márc. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
41%
Engem egy ausztrál utazás jobban vonzana.
2021. márc. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek előzővel. Én is bepánikoltam kilépés közben, azóta nem erőltetem.
2021. márc. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Igen. Éreztem hogy lehet meg kell éljek dolgokat elôtte. Mégha nagyon félelmetes is de ragaszkodom hozzá mert információt akarok a jövômrôl.
2021. márc. 25. 17:04
 10/27 A kérdező kommentje:

Lehet hogy azért nem megy mert nem akarom annyira. De nagyon ragaszkodom hozzá mert információt akarok a jövômrôl.


Egyszerûen fekve akár csukott vagy nyitott szemmel elképzelem magam lebegni de nem jön ki. Néha a szívverés miatti félelem nem enged koncetrálni. De amikor újra sikerül, érzem hogy átlépek határokat. De nem jövök ki. Lehet hogy ki kell egyenként nyitanom a fokozatokat?

2021. márc. 25. 17:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!