Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hisztek az előző életben?

Hisztek az előző életben?

Figyelt kérdés

Hogyan vélekedtek erről? Szerintetek volt előző életünk, vagy esetleg a lélekvándorlás lehetséges? És, ha volt akkor szerintetek azokkal a lelkekkel, akik fontosak voltak nekünk, ebben az életünkben is találkozunk?

Obszcén válaszokat lehetőleg mellőzzük, ha szerinted hülyeség, azt is le lehet írni kulturáltan.



2021. ápr. 7. 16:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%

én nem hiszek

te?

2021. ápr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Én hiszek.
2021. ápr. 7. 16:29
 3/23 anonim válasza:
100%
Van rá esély, hogy van, de én nem nagyon.
2021. ápr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Igen. Leginkább az emlékező gyerekek miatt. Illetve logikus.
2021. ápr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
78%
Mi a logikus benne?
2021. ápr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek, számtalan élethelyzet, betegség, kapcsolat, extrém esetben emlékek megmagyarázhatók általa.
2021. ápr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok meggyőződve a lélek létezéséről, de nem vetem el az ötletét. Ha van lélek, akkor viszont majdnem biztos, hogy valamiféle lélekvándorlásnak lennie kéne, mert az energia nem vész el, csak átalakul. Pazarlás volna az univerzum részéről, ha a lélek ezzel le lenne húzva a lefolyón, tehát kézenfekvő, hogy nem csak egyszer élünk. Viszont ha van is ilyen, nyilván nem emlékszik rá senki kellőképpen ahhoz, hogy bizonyító erejű legyen.

Egyébként nekem is voltak gyerekként olyan összefüggő álmaim, amik sokkal elevenebbek voltak az átlag álmoknál, visszatérő szereplőkkel, stb. Nem HISZEM, hogy ez feltétlenül előző élet volna, inkább csak érdekességként emlékszek rá, és hát, ki tudja.

De az viszont tök logikátlan, hogy találkozzunk azokkal az emberekkel, akik előző életünkben fontosak voltak. Mármint ha ez így működne, akkor valami nagyon kötött rendszerben kéne, hogy működjön az újjászületés, és ha belegondolunk, matematikailag ez erősen problémás. Ha előfordul is ilyen, az inkább véletlen, mint megtervezett.

2021. ápr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%
Kedvee 5.! Például a természet körforgása, illetve a beszámolók.
2021. ápr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%
èn nagyon materialista vagyok, nem hiszek benne, mèg soha nem beszèltem senkivel akinek ilyen emlèkei lennènek
2021. ápr. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%
7. Akkor nem problémás matematikailag ha lélekcsoportok születnek egy időben hasonló életfeladatokkal, földrajzilag közel egymáshoz csak a szerepek cserélődnek.
2021. ápr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!